Cep Telefonundan Para Kazanmak - Zoozz 

Zoozz isimli apple uygulaması cep telefonunuza indirerek eğlenceli şekilde para kazanabilirsiniz, iphone telefon kullandığım dönemde bu uygulamayı kullanarak 30 tl kazanmıştım. Zooz şirketler adına gizli müşteri, mekanın fotoğraflanması, personelin durumuyla ilgili raporları telefon kullanıcılarına yaptıran, görev başına da belli bir miktar para veren şu an için sadece apple ürülerinde çalışan bir uygulamadır. Uygulamayı telefonunuza indirdiğinizde size basit görevler vererek ( restaurant teftişi, ürün denetimi) para kazanmanızı sağlıyor. Iphone kullanıcıların denemesini önerdiğim yaratıcı eğlendirirken kazandıran bir program.

PixPara 發表在 痞客邦 留言(1) 人氣()

 

PixPara 發表在 痞客邦 留言(4) 人氣()

İnternetten Kazanç Sağlayacağınız Reklam Firmaları


PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()

23idpwl

PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()

Eğer amacınız internet üzerinden bir ek gelir elde etmek ise yükselen bu devasa duruma sizler de ayak uydurabilir ve kazancınızı iki katına çıkartabilirsiniz. Çoğu zaman kazandığımız paralar ile yetinmek zor olabiliyor. Malum, gerek yaşantılar sebebiyle, gerek ise devamlı düşen para değeri sebebiyle paranın bir süreçten sonra hiçbir ehemmiyeti kalmamakta. İnternetten Para Kazanma Yollarını ararken de kimi zaman hiç beklenmedik projeler ile karşılaşabiliyor, azıcık bile aktif olarak internet kullanan kişinin bu düzlem içerisinde gelirler elde ettiğini görebiliyoruz.

PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()

 

PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()

Pozitif Sistemle Nasıl Kazanırım

PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()


PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()


Pozitif Sistem İle Para Kazan

PixPara 發表在 痞客邦 留言(1) 人氣()

   Arama Motorlarına Kayıt

sitenizi arama motorlarına ücretsiz kayıt,sitenizi arama motorlarına kayıt,arama motoruna kayıt,arama motoruna site ekle,arama motoruna site ekleme,google kayıt olma

PixPara 發表在 痞客邦 留言(3) 人氣()

Pinterest ile internetten para kazanma yolları nelerdir ?

İnternetten para kazanmak amacında olan web sitesi yada blog sahipleri olabilecek her türlü para kazanma yollarını araştırırlar. Pinterest, para kazanma yollarından sadece biridir. Pinterest ile nasıl para kazanacağını merak edenler için bir anlatım gerçekleştirmek istiyorum.

PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()


Yroo İle Para Kazan

PixPara 發表在 痞客邦 留言(1) 人氣()

Blogger Seo Ayarları - Blogspot Seo Ayarları 

Bloggerin Google desteğiyle dünyanın en popüler bloğu haline geldi.Google ait olan bu servisin etiketlerinin google tarafında indexlenmediği bir gerçek.Ayrıca yadığınız yazıların URL adreslerinin karmaşık ve uzun olduğunu da fark etmişsinizdir.Bloğumuzdaki bütün bu dezavantajları 5 adımda avantaja nasıl çevireceğimizi, blogspot seo ayarlarını nasıl yapacağımızı anlatalım: 

PixPara 發表在 痞客邦 留言(1) 人氣()

Ek Gelir Elde Etmek & Para Kazandıran İşler


PixPara 發表在 痞客邦 留言(2) 人氣()

İnternetten Para Kazanmak  İsterken 

İnternetten para kazanmak yıllardır özellikle webmasterların gündemindeki ve internet kullanıcılarının da en popüler konularından biri. Gün geçmiyor ki yeni bir servis, kazanç yolu veya reklam şirketi türemesin. İşte bu noktada kişilerin seçici ve dikkatli olması gerekiyor çünkü bu servislerin bir çoğu kısa ömürlü, kullanıcıları üzerinden para kazanarak, herhangi bir ödeme yapmadan ortadan kaybolabiliyorlar.

PixPara 發表在 痞客邦 留言(1) 人氣()


Resim Yükle, Paylaş ve Kazan

PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()

Sitenizi 1. Sayfaya Taşımanın 50 Kriteri

PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()

Sitenizin Reklamını Siteniz Yapsın ! 


PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()

Kazanabileceneğiz Bazı Sistem Ve Siteler 


PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()

您尚未登入,將以訪客身份留言。亦可以上方服務帳號登入留言

請輸入暱稱 ( 最多顯示 6 個中文字元 )

請輸入標題 ( 最多顯示 9 個中文字元 )

請輸入內容 ( 最多 140 個中文字元 )

請輸入左方認證碼:

看不懂,換張圖

請輸入驗證碼