目前日期文章:201603 (6)

瀏覽方式: 標題列表 簡短摘要
Paypal Alım Satımı ile İnternetten Para Kazanmak

Paypal, son dönem internet alışverişi konusunda en ciddi seçeneklerden birisi olarak dikkat çekiyor. Bildiğimiz gibi artık online olarak para transferi işlemleri çok ciddi bir şekilde yayılıyor. İnsanlar da daha kolay bir şekilde bu işlemleri yapabilmek amacı ile farklı sistemlerin arayışı içerisine girdiler. Özellikle bilişim sektöründe hizmet veren kişi ve kurumların para sirkülasyonu sürekli olduğundan dolayı kolay işlem gerçekleştirebilecekleri bir sisteme ihtiyaçları var.

PixPara 發表在 痞客邦 留言(2) 人氣()


Web Sitesinden Nasıl Para Kazanılır

PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()


Napolyon ile Para Kazan

PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()

Müzik Dinleyerek Para Kazan

Dinlediğiniz müziklere yorum yapın ve 90 saniye dinleyip yorumladığınız müzik başına 0.05$ten 0.2 $’ a kadar para kazanın. 10 $’ a ulaştığınızda ödeme alabilirsiniz deneyenler memnun.

PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()

Bumerang’tan Para kazan

Öncelikle Bumerang sistemi nedir? , size ne gibi faydası var? , Üyelik tipleri nelerdir? bunlara bakalım kısaca.

PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()

Fotoğraf Çekerek Para Kazan 

Amatör Fotoğrafçılığınızı hobi olarak sürdürüp bu alanda hem kendinizi geliştirmek hemde biraz para kazanmaya ne dersiniz? Digital fotoğraf makinelerinin son yıllarda hem ucuz hemde yüksek performanslı olması hemen hemen herkesi fotoğraf çekmeye sürüklemiştir. Bu çekilen fotoğrafları değerlendirmek ve paraya dönüştürmek hiç te zor değil. Birazcık ingilizce bilgisi ve fotoğrafçılık bilgisiyle istenilen kriterlerdeki fotoğrafları sitelere yükleyip satilmasi için bekliyorsunuz.

PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()

您尚未登入,將以訪客身份留言。亦可以上方服務帳號登入留言

請輸入暱稱 ( 最多顯示 6 個中文字元 )

請輸入標題 ( 最多顯示 9 個中文字元 )

請輸入內容 ( 最多 140 個中文字元 )

請輸入左方認證碼:

看不懂,換張圖

請輸入驗證碼