目前日期文章:201606 (14)

瀏覽方式: 標題列表 簡短摘要

Instagram ile Para Kazanmak 


Bir çok insan sosyal fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram üzerinden para kazanıyor. Ama nasıl ?

PixPara 發表在 痞客邦 留言(1) 人氣()

İnternet Pazarlamacısının Olmazsa Olmazı Araçlar


Bildiğiniz gibi sitemizde genelde internetten para kazanmanın en doğru kalıcı yolları üzerine çeşitli önerilerde bulunuyoruz. Bunların dışında sitemizi satış ortaklarının da takip ettiğini de biliyoruz. Yani hali hazırda online olarak kazanç sağlayan ve kendini geliştiren kişiler için bugün çok işe yarayacağını düşündüğümüz bazı araçları listeleyeceğiz. Bu araçlar sayesinde kimi zaman satış faaliyetlerinize yeni bir açıdan bakmayı öğrenebilir, kimi zaman ise doğrudan bilgi edinmenizi sağlayacak şekilde kullanabilirsiniz. Bu liste işe yarayan yeni araçları gördükçe güncellenecek, bu sebeple yazıyı sık kullanılanlara eklemenizde fayda var. Haydi başlayalım.

PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()


WOWAPP İLE MESAJLAŞARAK PARA KAZANMA 


PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()

Backlink Satarak Para KazanmaPixPara 發表在 痞客邦 留言(3) 人氣()

Casho İle Para Kazanma


PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()

PAYPAL ALTERNATİFLERİ


Hepimizin bildiği üzere internetten para kazanma adına olmazsa olmaz aradığımız kriter haline gelen Paypal Türkiye de ki işlemlerini sonlandırıyor, durumu bilmeyenler paypalın anasayfasına girdiklerinde zaten anlayacaklar. Bu durumdan hepimiz rahatsızlık duyduk, yinede paypal ve benzeri işlem gören şirketlerin listesini çıkarıp size en yararlı olanları burada tanıtacağız, zaten bir çok şirket Paypalın yanında diğer işlemcilere de para göndermekteydi.

PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()

İnternetten Para Kazanma Yalanı ve Doğruları 


Online alışverişte, forumlardaki tavsiyelerde ve daha farklı alanlarda güvensizlik hissine kapılmış olmalısınız. Öyle ki netten para kazanmaya dair sunulan bilgiler ve bunlar arasındaki tutarsızlık da insanların iyi bir gelir elde edebilecekleri kapıları kendileri için sonlandırmalarına neden olmuştur. Bu nedenle bizler internetten para kazanma yalanı ve tabi ki doğruları üzerine aydınlatıcı bir içerikle karşınızdayız.

PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()

Twitch Üzerinden Nasıl Para Kazanabiliriz? 


Bugünki   makalemizde twitch'de para kazanma yollarını yazılı olarak anlatıyoruz.

PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()

Test Ederek Para Kazan


PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()

Yazılım mühendisliği ile para kazanma 

İstihdamın zayıf olduğu ülkemizde yazılım mühendisliği ile para kazanma mümkündür. Yazılım mühendisliği elektronik cihazların kullanılması için komutlar sayesinde bir program oluşturmaya denir. Yazılım mühendisliği kendi arasında developer, analist ve user gibi dallara ayrılıyor. Türkiye’de ve yurt dışında iş imkanları gayet açık olan bu iş ile mutlaka ilgilenin diyelim. Öncelikle yazılım mühendisleri illa ki bir şirkete bağlı olmak zorunda olmuyorlar sektörde elde ettiği tecrübelerden sonra 3 5 kişi ile kendi şirketlerini kurabiliyorlar. Eğer büyük holdinglerin işlerini yapacak kapasiteye geldiklerinde ise milyon dolarları aşan ciroları oluyor.

PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()


Viggle ile para kazanma

PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()


Para Kazandıran Mobil Uygulamalar 

PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()


Bitwalking İle Para Kazanma

PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()

Bedava Kaliteli Blogger Teması Veren 13 Site

Blogger temaları her geçen gün daha kullanışlı arama motoru dostu olmaya başlamıştır,blogger tema tasarım işini kendine meslek edinen binlerce insan bulunmaktadır,tabi bu temaları ücretli olarak satmaları normaldir,bunun yanında hem ücretli hemde ücretsiz blogger temaları oldukça fazladır.

PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()

您尚未登入,將以訪客身份留言。亦可以上方服務帳號登入留言

請輸入暱稱 ( 最多顯示 6 個中文字元 )

請輸入標題 ( 最多顯示 9 個中文字元 )

請輸入內容 ( 最多 140 個中文字元 )

請輸入左方認證碼:

看不懂,換張圖

請輸入驗證碼