İnternetten Para Kazanma Yolları 「V2」Paypal Nedir ? Nasıl Kullanılır

İnternet üzerinden para kazanmak isteyen arkadaşların başlangıç noktası bir paypal hesabı açmaktır. Paypal la ilgili olarak bir kaç ön bilgi vermek gerekirse şu başlıklar altında toplanabilir.

Paypal Nedir ?
Paypal mail adresinizle kredi kartınız yada herhangi bir banka hesabınız arasında bağ kuran bir sistemdir. Yani paypal hesabınızla bir bankacılık işleminde yapılabilecek para alma, para gönderme, banka hesabınızdan paypal hesabınıza para gönderme yada tam tersi paypal hesabınızdan banka hesabınıza para aktarma gibi işlemleri yapabilir pek çok alışveriş sitesinden herhangi bir kredi kartı bilgisi vermeden ya paypal bakiyenizi kullanarak yada kredi kartınızdan direk çekilmek üzere alışveriş yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yaptığınız iş ve işlemleriniz için alacağınız ödeme yada komisyonlarınızı dünyanın neresinde olursanız olun saniyeler içerisinde hesabınıza geçirebilirsiniz.

Paypal bu hizmetler için bizden ücret alıyor mu ?
Paypal bireysel üyelerin para alma yada ödemeleri için hediye seçeneği ile yaptıkları tüm işlemler ücretsizdir. Paranızı çekerken kredi kartına çekerseniz eğer 7.5 tl lik bir kesinti yapılır. Banka hesaplarında kesinti görünmemekle birlikte %3-4 lük bir kesinti hakkını paypal saklı tutar. Paypaldan banka hesabınıza çekeceğiniz para çekim emrinin verilmesinden maksimum 5 iş günü sonra gerçekleşir.

Paypal güvenilir midir ?
Paypal internet üzerinden kredi kartı ile alışveriş yaptığınız sitelerin tamamına yakınından daha güvenilirdir. Paypalla bağlantılı mail adresinizi ve paypal şifrenizi güçlü tuttuğunuz sürece bir sorun yaşamassınız.

Paypal hesabı olmayan arkadaşlar paypal sisteminin Türkçe versiyonu olan www.paypal.com.tr sitesinden ücretsiz olarak bir paypal hesabı edinebilirler.

☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰
WordPress ile Para Kazanma Yöntemleri


WordPress Blogu Olan Milyonlarca Kullanıcı Var. Kullanımı Kolay Olmasına Rağmen Profesyonel Bir CMS Sistemi Olan WordPress’ten Para Kazanmak Kolaydır. Emek Edip Hitini Arttırdığınız Blogunuz Belkide Sizin Ekmek Tekneniz Olabilir. Gelir Kaynağınız Olacak Olan Blogunuz Birçok Yöntemle Para Kazanmanıza Sebep Olabilir. Paranızı Almanız İçin Bir PayPal Hesabınızın Olması Şart. Çoğu Reklam Verenler PayPal Üzerinden Ödeme Yaparlar. PayPal Hesabınız İşinizi Rahatlatır. Aşağıda Açıklamalarıyla Sıraladığım Reklam Firmaları ve Doğal Para Kazanma Yöntemlerini İnceleyebilir Blogunuzda Uygulayarak Para Kazanabilirsiniz.

*Tıklamaya ve Gösterime Ücret Ödeyen Reklam Firmalarından Reklam Almak.

-Adsense
Google Adsense Hatırı sayılır bir Yayıncı ve Reklam veren kitlesine sahip. Ödemeleri düzenli olarak yaptığını bilmekteyiz. Ödeme alt limiti 100$ ve sayımları çok iyi. Birçok webmasterın ekmek ekmek kapısı diyebiliriz. Sizde Google Adsense ile sitelerinizde text ve banner reklam ekleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

-LinkZ
2002 yılında kuruluna reklamz şirketinin kardeş kuruluşu olan linkz, Kaliteli ve prestiji yüksek siteler ile çalışan bir reklam networkü dür. Ödemelerini düzenli olarak yapan linkz’nin ödeme alt limiti 500$’dir. LinkZ, Yapılan başvurulardan ziyade kendisi kaliteli siteleri inceler ve teklif sunar. Sitelerdeki kelimeleri hedef kitleye göre Link vererek reklam verenin reklamını yayınlar. Eğer sizlerinde kaliteli siteleriniz varsa bu firmayı denemenizi öneririz.

-Zanox
Zanox, Almanya lokasyonlu global satış ortaklığı platformudur. Kısa süre önce ülkemizde ofisini açmasına rağmen çok sayıda trendyol, markafoni, Vestel gibi Türk reklam verenlerle çalışmaktadır. Ödeme alt limiti 25 Euro’dur. Ödemelerini her ayın 1’i ile 10’u arasında yaptığını ve ödemeleri aksatmadan yapıldığını bilmekteyiz. Sizlere Webtroloji.com olarak Google Adsense ’den sonra kesinlikle Zanox’u öneriyoruz

-Gittigidiyor.com Satış ortaklığı
Kazan-kazan anlayışına sahip olan GG İş Ortaklığı Programı ile, Gittigidiyor reklamını yayınlayan sitelere maddi kazanç fırsatı sunarken, GittiGidiyor üzerinden satış yapan kullanıcılara da yüzlerce sitede ürünlerinin reklamını yapabilme şansı sağlar. Böylece hem yayıncı site sahipleri hem de GittiGidiyor üzerinden satış yapan kullanıcı kazanmaktadır. Satış ortakları sitelerine eklediği reklamlara kullanıcılar tarafından yapılan her tıklama başına ödeme yapılır. Tıklanma oranı arttıkça, GittiGidiyor tarafından tık başına ödenen ücret de 10 kuruşa kadar artar. Ödeme alt limiti 100 TL ve sayımlarda şuanda düzgün gözüküyor.

* Backlink Satışı Yapıp Para Kazanmak.
WordPress Blogunuzun Hiti Arttıktan Sonra Sitenizden Para Kazanmak İçin Backlink Satışı Yapabilirsiniz. Sitenizin Değeri Ne Kadar Yüksekse Backlinklerin Parasal Değeride O Kadar Yüksek Olur. Forum Sitelerinde Sitenizi Tanıtın ve Backlinke Açık Olduğunuzu Bildirin. Sitenizin Değerine Göre Mutlaka Müşteri Gelecektir.

*Reklam Alanı Bölümlerinden Para Kazanmak.
Blogunuzda Reklam Alanları Oluşturun. 250×250 , 125×125 gibi Reklamlar Entegre Edin. Boş Reklam Alanlarını İletişim Sayfanıza Yönlendirin. Boş Reklamların Resimlerinde Haftalık ve Aylık Ücretleri Belirtin. Aynı Backlinkteki Gibi Reklam Alanlarınızı Forum Sitelerinde Tanıtın.Websitesi Olan Site Sahipleri Bu Yöntemle Sizinle İletişime Geçicektir ve Blogunuza Reklam Verdirecektir.

*Tanıtım Yazısı Yazarak Para Kazanmak.
Blogunuzun Trafiği Arttıktan Sonra Tanıtım Yazısı Diye bir Kategori Oluşturun. Tanıtım Yazısının Nasıl Yazılacağını Öğrenin ve Firmalara Mail Göndererek Teklif Sunun. Tanıtım Yazıları Tanıtılacak Web Siteleri İçin Önemli Bir Husustur. Eğer Sizin Sitenizin PR Değeri Yüksek ise O Sitede Sizden Pay Alır ve Yükselişe Geçer. Tanıtım Yazısı Hizmetinizi Forumlarda Konu Açarak Belirtin.


☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰Youtube Para Kazanma Dijital Eğitim Rehberi Kitabı

VİDEO YÜKLEYENLERE YOUTUBE' UN PARA KAZANDIRDIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ ?

İnternette vakit harcıyor, Youtubeda videolar izliyorsunuz değil mi?

O zaman şimdi ilk adımı atarak sizde kazanmaya başlayabilirsiniz.

YOUTUBE AKADEMİSİ- Youtube Para Kazanma Rehberinde Neler Var ?

YOUTUBE Nedir?
Youtube dan para kazanma yolları nelerdir?
Nasıl kazanacağım Ödemelerimi nasıl alacağım?
Kolayca video upload ve download edebilme,
Videolarımı başkası nasıl izleyecek?
Video izlenimlerini artırma yöntemleri,
Youtube kazançlarınızı otomatiğe bağlama gibi konular ve daha fazlası..
Youtube Akademisi- Youtube Para Kazanma Rehberi içerinde adım adım anlatılmaktadır


NEDEN YOUTUBE İLE KAZANÇ ?

ÇÜNKÜ ;
YouTube dünyanın en çok ziyaret edilen 3. sitesi
YouTube en büyük video arama motoru ve arkasında GOOGLE vardır.
YouTube videoları aynı zamanda Google arama sonuçlarında da indexlenmektedir.
YouTube günlük 3 milyar izlenim almakta ve her geçen gün artmaktadır.
Youtube mobile ise günlük 100 milyon izlenme almakta ve yine her geçen gün artmaktadır.

Ayrıca ;
Youtube Kazanç Taktikleri
Youtube Kazanç Çeşitleri
Youtube Video Upload
Youtube Video İzlenimlerini artırma
Youtube Ayarları
Youtube Strategy

Ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz...

Yapmanız gereken sadece video yüklemek kadar basit bir işlem... ☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰2017 Yılında En Çok Para Kazandıran İnternet İşlerinin Bir Listesi

Özelliklesatış ortaklığı tabanlı ve reklam destekli işler sayesinde ciddi paralarkazabilirsiniz. Başlık ve kısa açıklama olarak maddelendirmeye çalıştımçalıştım umarım işinize yarar.


1. Reklam Geliri elde etmek için blog açın
Herhangi bir konu hakkında bir blog başlatın, bir okuyucu portföyü oluşturun ve blog sitenizle reklamlardan para kazanın.

2.Forum Moderatör olun
Belirlibir alanda uzmanlığınız varsa bir foruma moderatör olabilirsiniz forumlardaspam mesajları yakalayın ve üyelere yardımcı olun ama gün içinde buna en azbirkaç sat zaman ayırmak şart. Bu hizmet sonucunda forum sahibinden düzenliödeme alarak para kazanabilirsiniz.

3.Web siteleri için Makaleler yazın
İçerikbakımından güçlü olmayan web sitelerine yazarlık başvurusu yapabilirsiniz. Birçok web sitesi taze ve güncel içerik bulmakta zorlanır sitelere ücret karşılığıiçerik verme hizmeti sağlayabilirsiniz. Son dönemde oldukça popüler bir alandıryurt dışı kaynaklı kaliteli siteler bulabilirseniz ve kaleminiz sağlamsa makalebaşı $50 a kadar para kazanabilirsiniz.

4.Forumlara konu açarak para kazanın
Webmaster ve seo uzmanları o kadar yoğun kişilerdir ki forumlara konu açacak kadarzamanları yoktur zamanları olmamasıyla birlikte bunun yapılması da gereklidirbu noktada size verilen bir makaleyi onlarca foruma göndermek için onlarlaanlaşıp karşılığında konu başına para kazanabilirsiniz. İyi bir teklifle giderseniz buna hiçbir webmaster hayır demez emin olun.

5.Podcast blogla para kazanın
Blog alt yapısını kullanarak makaleler yerine bu sefer de ses, vide gibi içerikler paylaşın güncel konular yakalarsanız bloğunuza alacağınız reklamlardan ciddi şekilde para kazanabilirsiniz.

6.Ürün bazlı kazancı destekleme
Eğer elinizde tek ürününüz ve buna bağlı bir siteniz varsa ürününüzle alakalı forumlara banner reklamları vererek kazancınızı katlayabilirsiniz. Bu durum affiliate marketing için de geçerlidir ve güzel bir taktiktir.

7.Döküman çevirisi ya da tercümanlık yapın
Otomatik olarak farklı dile çevrilen makaleler bir insanın çevirdiğine benzemez bu yüzden ücretsiz ilanlar vererek çeviri hizmeti yaptığınızı duyurarak kelime sayısına göre bir çeviri hizmeti verebilirsiniz. Örneğin 100 kelimelik bir makaleyi 3 TL gibi bir fiyata çevirebilirsiniz kelime sayısı arttıkça kazandığınız para da artar.

8.Yaşam koçluğu yapın
Uzman olduğunuz bir alanda o konuda ücretli destek almak ve danışmanlık almak isteyen kişilere koçluk yapabilirsiniz. Ciddi para kazandıran bir iştir özellikle Avrupa da ve ABD de çok popülermiş şu dönemde.

9. Oyun Turnuvalarına katılın
Eğer oyunlarda yeterince kendinize güveniyorsanız ücretli oyun turnuvalarına girmeyi düşünebilirsiniz oyunu kazandığınız taktirde ciddi paralar kazanabilirsiniz çünkü dünya genelinde turnuvalar düzenleyen siteler mevcut. yeterince iyi iseniz..

10.Link satışlarına aracılık edin
Bir çok insan web sitelerine link satın almak bir çoğu da sitelerinden link satmak ister siz onları buluşturup alışveriş sonucu komisyon alabilirsiniz.

11.İnternet siteleri ve alan adlarını alıp satın
Birçok insan değerli olduğuna inandığı web sitelerini ve alan adlarını satmak ister ama bunun reklamını ve ilanını verecek zamanı yoktur. Bir komisyon karşılığında yüzde on gibi mesela bu işlere aracılık yapabilirsiniz ve bu işten ciddi paralar kazanabilirsiniz. Bu yolla para kazanan birçok site açıldı ülkemizde.

12.İş ve eleman ilanları yayınlayın
İş ilanları ve iş arayanlara yönelik bir ilan sitesi kurabilirsiniz milyonlarca işsiz insan ve binlerce iş arayan şirketlere bu yolda aracılık edip reklam vs. gelirlerinden hit alabilme potansiyeli olan bu sitenizden para kazanabilirsiniz.

13.Web sitesi geliştirin
Eğerbir web programcısıysanız açık bulduğunuz ya da kullanım kolaylığı sağlayacağına inandığınız bir eklenti geliştirip büyük firmalara satabilirsiniz.

14. Kendi arama motorunuzu oluşturun
Bunu sıfırdan yapmanıza gerek yok Google arama motoru için bir API sağlar bunu kullanarak bellirli bir konu alanında kullanıcıların arama yapmasını sağlayabilirsiniz. Arama sonuçlarında reklam göstererek ciddi paralar kazandırabilecek iş diyebilirim.

15.Belirli bir sektör için web sitesi yapın
Bir sektör için o sektöre özel kullanım amaçlı bir site yaparak sadece görselliği değiştirip aynı sektörden onlarca firmaya bu alt yapıyı satabilirsiniz. Örneğin emlak, araba kiralama, e-ticaret sistemi gibi.

16. Ebay dan para kazanın
Ebay da toplu açık arttırmalara girip ciddi kar bırakacak ürünler hatta depolar bile yakalayabilirsiniz. Ama bunun için sisteme iyice hakim olmak gerekiyor. Ayrıca yine ebay ile Drop Shipping denilen sanal mağazacılık ile başkalarının ürünlerini satabilirsiniz.

17. Fotoğraf çekip satın
Stok photo vb sitelere çektiğiniz orijinal fotoğrafları ciddi paralara satabilir ve bu yolla para kazanabilirsiniz.

18. Affiliate Marketing ile başkalarının ürünlerine ortak olun
Bloğumda bu kategoride oldukça fazla içerik ve yöntem var çağın en kazançlı online işlerinden biri diyebiliriz

19. Forex ile para kazanın
Forex sistemi oldukça kolaydır döviz, altın, hisse senetleri gibi değerlerin iniş çıkışlarını tahmin ederek kısa süreli yatırımlarla zengin olabilirsiniz.

20. Photoshop ile logo ve grafik tasarlayıp satın
Eğer photoshop ve Corel tarzı bir grafik programı kullanmayı biliyorsanız büyük şirketler için extra farklı logolar tasarlayıp onlara pazarlayabilirsiniz.

21. İnternetten program satın
Antivirüs, backup, vs bir sürü kategorideki bilgisayar programlarına satış ortağı olup kurulum başına gelir sağlayabilirsiniz.

22. Video marketing ile para kazanın
Youtube başta olmak üzere dailymotion ve izlesene.com gibi video ağları üzerinden niş bir kategori bulup aynı videoları indirip derleyerek tekrar bu sitelere yükleyip ortaklık ettiğiniz ürünün sitesine ziyaretçi yönlendirebilirsiniz.

23. Adwords ile tanışın
Çok düşük maliyetlerle her alanda reklam vererek ister site isterseniz de belirlediğiniz bir telefona müşteri akıtabilirsiniz.

24. Link kısaltma servisleriyle para kazanın
Bunun için 2 seçenek var birincisi çok yüksek hitli siteleriniz olması lazım diğeri ise hile yöntemlerine başvurmak. ‘. Yöntem için youtube a girip link kısaltma bot yazabilirsiniz güzel kaynaklar var.

25. Tişört tasarlayıp satabilirsiniz
Eğer bir tasarımcı ruhuna sahipseniz taasrladığınız tişörtleri toptan ya da perakende olarak satabilirsiniz.

26. Gittigidiyor ile para kazanabilirsiniz
A-dan Z ye tonla ürüne sahip bu sitede satış ortaklığı bölümü var buradan bir ürün seçip hemen reklamını yapabilir ve ortaklık programından para kazanabilirsiniz.

27. Anket doldurarak para kazanmak
Bu sitede çok güzel anket doldur para kazan sitelerine ait kaynaklar var ödeme yapan anket siteleri yazarak site içinde arama yapın sürpriz listeye ulaşın.

28. Veri giriş elemanı olarak çalışın
İnternette bir çok site veri giriş elemanları arıyor özellikle e-ticaret siteleri ve portallar bu tip sitelerle anlaşıp saat başı kazanç elde edebilirsiniz.

29. Web hosting satabilirsiniz
Sitelerinizde ve bloğunuzda web hosting satabilirsiniz bütün hosting firmaları affiliate link sağlıyor

30. Bir forum kurabilirsiniz
İlgilendiğiniz bir alanda bir forum kurup iyi bir ziyaretçi kitlesine ulaştıktan sonra bu işten reklamlar sayesinde güzel paralar kaldırabilirsiniz. Buna memurlar.net, kizlarsoruyor.com ve kadinlarkulubu.com en büyük örnektir.

31. E-posta pazarlaması yapabilirsiniz☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰
ADSENSE NEDİR ? NASIL PARA KAZANILIR ?

İnternet dünyasındaki site sayısı gün geçtikçe artış göstermektedir. Çoğu kişi web sitelerini ne amaçla kullanırsa kullansın mutlaka belli bir süre sonra sitesinden para kazanmayı düşünmeye başlıyor. Tabi ki bu iş için sağlam bir sistem ve alt yapı gerekiyor ve işte tamda burada google adsense devreye giriyor. Adsense, hem reklam verenleri hem de reklam yayınlayanları bir araya getirerek Adsense programında birleştiriyor. Ve aynı zamanda bunu dünya devi Google’nin alt yapısında gerçekleştiriyor. Adsense; insanların sahip oldukları web sitelerinde reklam verenlerin reklamlarını yayınlamasına olanak sağlayan ve bunun sonucunda siteye gelen ziyaretçilerin bu reklamlara tıklaması ile tıklama başına para ödeyen, google'ın reklamlardan para kazandırma servisidir

Adsense programına üye olmak ve Adsense Sistemini kullanmak tamamen ücretsizdir

Adsense'ye nasıl üye olabilirim?
Adsense servisine web sitesi olan herkes üye olabilmektedir. Ancak adsense' ye üye olduktan sonra birde onay süreci bulunmaktadır. Siz web siteniz ile adsense’ ye üyelik başvurusunda bulunursunuz eğer başvurunuz onaylanırsa web sitenizde reklam yayınlamaya başlayabilirsiniz.

Adsense’ ye buradan başvurabilirsiniz.

Adsense'ye başvurdunuz ancak, başvurunuz bir türlü kabul edilmiyor mu? o zaman web siteniz adsense politikalarına ve kalite şartlarına uygun olmayabilir. Ancak başvuru süresi 15-20 günü bulabildiği için biraz sabırlı olmak gerekiyor. Adsense'ye üyelik bir çok şarta bağlıdır ve sitenizin içeriğinde, tasarımında ve reklam alanlarında düzenleme yapıp tekrar başvurarak üyeliğinizin onaylanmasını sağlayabilirsiniz.

Sitemde Adsense reklamlarını nasıl yayınlarım?
Adsense’ ye başvurunuz kabul edildi diyelim. Peki sitemizde reklamları nasıl yayınlayacağız. Öncelikle adsense hesabımıza giriş yapıyoruz. Hesabımızdaki reklamlarım bölümündeki yeni reklam birimi kısmından istediğimiz reklam şeklini seçebilirsiniz, ancak eğer siteniz müsaitse önerilen reklam şekillerini kullanmanızı tavsiye ediyorum, çünkü en çok önerilen şekiller en çok tıklanan ve dolayısıyla en çok kazandıran reklam şekilleridir. Sitemize uygun olan reklam şeklini seçtikten sonra reklama bir isim verip, sol alt köşeden ‘kaydet ve kodu al’ butonuna tıklıyoruz. Karşınıza reklamınız için oluşturulan bir kod çıkıyor, reklamlarımızın web sitemizin neresinde olmasını istiyorsak bu reklam kodunu oraya kopyala-yapıştır yapıyoruz. Ve böylelikle adsense reklamlarımız sitemizde yayınlanmaya başlıyor.

Adsense’ de dikkat edilmesi gereken hususlar;
Sitenizdeki kendi reklamlarınıza asla tıklamayın, çünkü adsense bunu tespit ediyor, sitenizi ve hesabını banlayabiliyor. Ayrıca site içeriğinin kopya olması, sitenizin ve içeriğinin yetersiz ve kalitesiz olması, sitenizdeki reklam yerleşimlerinizin uygunsuz olması, gibi nedenler yüzünden de hesaplarınız dondurulabilir.

Adsense reklamlarından para kazanmaya başladık, peki paramızı nasıl alacağız?
Adsense hesabınızdaki para 200 TL ye ulaştığında direk banka hesabınıza ya da adresinize çek göndermek suretiyle size ödeme yapar. 200 TL minimum ödeme eşiğidir, dilerseniz paranızı biriktirip toplu olarak talep edebilirsiniz.

Tabi ödeme almak için öncelikle vermiş olduğunuz adrese google tarafından gönderilecek olan pin numarasını hesabınıza girmelisiniz. Ayrıca, ödeme ayarları bölümünden banka bilgilerinizi eksiksiz girmeniz ve banka hesabınızı onaylamanız gerekmektedir.

Peki Adsense’ den ne kadar kazanabilirim?
Adsense’ den ne kadar para kazanacağınız tamamen sitenize bağlıdır. Eğer günlük 100 - 200 kişilik hite sahip bir web siteniz varsa, aylık 150 - 200 TL civarına paralar kazanabilirsiniz. Adsense de ne kadar hit o kadar reklam tıklaması ve eşittir para demektir. Sitenizin içeriği, sitenizdeki reklam yerleşimleri, diğer reklamlar ve tabi ki ziyaretçi sayınız sizin adsenseden ne kadar kazanacağınızı belirleyecek başlıca unsurlar olacaktır.

Gördüğünüz gibi Adsense reklam yayıncılarına ciddi şekilde gelir imkanı sağlamaktadır. Tabi bu imkandan ne kadar faydalanacağınız tamamen sitenizin potansiyeline ve sizin yeteneğinize bağlıdır.

☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰

İnternette Para Kazanmak İçin 10 Altın Kural

Türkiye’de internet sektöründe genç ve heyecanlı arkadaşlarımın genel olarak yaptıkları yanlışlardan bahsettim, ve bana göre internette başarılı olabilmek ve iyi para kazanilmek için doğru yöntemleri de hazırlamadan yapamadım. İşte benim başarı formülüm:

Çok iyi İngilizce Öğrenin: İngilizce çalışın. İngilizceyi çok iyi bilmeden internet sektöründe çok başarılı olma şansınız yok. Çünkü yenilikleri takip etme şansınız yok. İnternette ortak dil İngilizce, bunu unutmayın.

Hedef Belirleyin: Bir zaman ve hedef belirleyin. Bu süreçte bütün sektörleri inceleyin, ve sonunda bir sektörde karar kılın. Herşeyi aynı anda öğrenmeye, hem social marketing konusunda dünyada bir numara olmaya, hem SEM konusunda bir numara olmaya çalışmayın. Basamaklar tek tek çıkılırsa en sağlıklı şekilde hedefe ulaşırsınız.

Çok Çalışın: Rahmetli Sakıp Sabancı her zaman beni girişimciliği ile heyecanlandıran bir insandı. Onun bir sözü hiçbir zaman aklımdan çıkmaz. O heyecanlı ses tonu ve sevecen şivesi ile her fırsatta “Çalışmak, çalışmak, çalışmak” derdi. İşin ana formülü budur arkadaşlar, daha ötesi yok. Ancak internet çağının hastalığı olan aşırı bilgi yüklenmesi konusuna çok önem vermeniz ve verimli olmanız gerekiyor.

Dinlemesini Bilin: Dinleyin, başka fikirlere önem verin. Bu çok ciddi bir sorun. Dinlemeyi bilmiyoruz, hep biz doğruyuz, hep bizim fikirlerimiz mükemmel. İş hayatımın başında iken bu hatayı çok yaptım. Şu anda emin olun hertürlü projemde işin uzmanından, sıradan bir kullanıcıya kadar başkalarının fikirlerini dinliyorum, ve farklı fikirlere çok önem veriyorum.

İçi Fos Karpuz Olmayın: Eskiden Adana’da karpuz alırken büyükler tabiri caizse önce karpuzu tartarlardı. Dıştan kocaman, yemyeşil, tam olmuş dediğiniz karpuzun içi kabak çıkabilirdi. İnsanın sektörüne göre kişisel markalaşması, imajı, giyimi, kuşamı, konuşması, her adımı önemlidir. Ancak sektörünüzde başarılı değilseniz, yaptığınız işler gurur duyacağınız işler değilse imajınız hiçbir işe yaramaz. Hedef belirleyin ve bir konuda uzmanlaşın dememin sebebi de budur.

Test Edin, Pratik Yapın: Fikirler, fikirler, fikirler. Herkesin, hepimizin fikri var. Her fikri olan büyük girişimci sayılıyor. Bu konuyu geçen sene verdiğim girişimcilik konferansında uzun uzun anlattım. Eğer fikrinizi uygulamaya geçirmemişseniz siz bir girişimci değilsiniz. Denemekten ve hata yapmaktan korkmayın. Her başarılı internet girişimi süper iş planları, çok ciddi yatırımı olan ve uzun çalışmalar sonucu yapılan girişimler değildir. Aksine çoğu başarılı internet girişimi bir anda, birkaç günde belki bir gecede yapılan websiteleri ile doğmuştur. Test etmekten korkmayın.

Çevre Yapın: Bu aslında sadece internet için değil bütün sektörler için geçerli bir kural. Ne kadar doğru insanlarla donatılmış bir networkünüz varsa o kadar büyüme şansınız vardır. Social sitelerin artması ile birlikte genç Türk popülasyonunu FriendFeed, Twitter gibi sosyal sitelerde internet sektörünün Amerika’da önde gelen isimleri ile konuşurken, tartışırken, fikir alışverişi yaparken görmek normal oldu. Bu fırsatı iyi değerlendirin. Ancak gözlemlerinden birçok arkadaşımızın yaptığı bir hatayı paylaşmak istiyorum. Unutmayın ki internetten gerek email, gerek IM, gerekse sosyal sitelerle iletişim kurduğunuz kişiler (bizler, onlar, vs) yoğun kişiler, hergün sizler gibi yüzlerce kişiden talepler geliyor. Burada çok zeki davranın, kesinlikle karşınızdakini rahatsız etmeyin. Sizi arkadaş listesine ekledi diye önemli kişileri dakika başı rahatsız ederseniz krediniz anında tükenir. Sosyal networklerin verdiği avantajı annoying olarak anında dezavantaja çevirirsiniz, benden söylemesi.

Küçük Düşünün: Evet, küçük düşünün. Başımıza ne geldiyse büyük düşünmekten geldi. Her proje, her fikir, her site için global hedefler, dünya markası olma vs gibi hayaller peşine düşmeyin. Gerektiği zaman küçük hedefler koyarak daha başarılı olabileceğinizi unutmayın. Cebinizde beş kuruş para, hiçbir tecrübe, çevre, ya da bir iş planı yokken Türkiye’nin en büyük eticaret sitesini kurma fikri ile benim gibi yatırımcıların kapısını çalmayın, kredinizi tüketirsiniz.

KARMA’ya İnanın: Özellikle Web2.0 gibi paylaşım çağında mümkün olduğunca verici ve yardımcı olun. Emin olun faydasını göreceksiniz. Bundan birkaç ay önce üyesi olduğum bir mastermind gurubunda işimin önemli bir bölümü olan aslında çok gizli bir yazılımı diğer 4 üye ile paylaşmıştım, hem de hiçbir karşılık beklemeden. Herbiri internet pazarlama sektöründe önde gelen isimler olan bu mastermind gurubu üyelerinden birisi bu yazılım sayesinde işlerinin 10 katı daha çok kar yaptığını, yıllardır aradığı şeyin bu olduğunu ifade eden bir teşekkür emailı attı birkaç hafta önce. Dile benden ne dilersen diyordu. Ben de başarılarının devamını diledim. Aynı gün içinde internet pazarlamada gelecek olacak ve beni büyüleyen, ona şu anda hergün onbinlerce dolar kazandıran bir fikri bana email attı, hem de hiçbir karşılık beklemeden. Bu kişi Amerika’da arrogant olarak tabir ettiğimiz, hem de işinde çok başarılı, tanınan birisi. KARMA kendini birkez daha gösterdi. Hep ben, hep ben demeyin.

Büyük Düşünün: Çok çalışıp, seçtiğiniz dallarda uzmanlaştıktan sonra yapacağınız tecrübeler ile birlikte vizyonunuz genişlemiş olacak. Artık içi fos karpuz değilsiniz, büyük düşünmenin zamanı geldi. Büyük düşünüp, donanımlı olmanın verdiği güvenle hareket edin ve büyük projelere imza atın.☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰PTC Nedir ? Ne Kadar Kazandırır ?

Açılımı "Paid To Click" olan PTC kavramı, tıklama başına para kazanma ve bunun için kulşanışan yöntemi tanımlamak için kullanılır. Kısaca "Tıkla-Kazan" sistemi de diyebiliriz.

Bu sitelerin genel işleyişi bir referans aracılığıyla üye olmak (Pek çok sitede referanslı üyelik sizi daha avantajlı kılar) ve üyelik işleminin ardından sitenin size sunduğu imkanları sonuna kadar kullanmaktan ibarettr. Bütün bunlardan da öte kendi referans grubunuzu yaratmanız kaznama oranlarınızı sıçratacaktır.

Bizim tavsiye ettiğimiz ya da güvenilir olduğunu duyduğunuz düşündüğünüz sitelere üye olarak PTC'ci olmaya başlayabilirsiniz. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra giriş yaptığınız sitede ilgili alanlara giderek kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu alanların adları siteden siteye değişir. "Surf Ads", "View Ads", "Earning Area", "Paid to Click", "Get Paid to Browse Ads", gibi. Girdiğiniz alanlarda kareşınıza çıkacak linkler için PTC siteler tıklama başına 0.01$ ile 0.001$ arasında değişen miktarlarda ödeme yaparlar.

PÜF NOKTALARI
Tıkladığınız linkler genel olarak yeni bir sayfada açılırlar ve başka sayfada açıldıktan sonra, yapılan işlemin başarılı sayılabilmesi için belirtilen süre kadar beklenmesi gerekir. Genel olarak "Your account has been credited", "Success" gib yazı ya da grafiklerle bu işlemin bittiği belirtilebileceği gibi, pek çok sitede de bunun yerine karşınıza çıkan rakamlarla onaylama yapmanız, ya da "close the window" uyarılarını tıklamanız beklenir. Ancak bu işlemi yaptıktan sonra hak ettiğiniz para hesabınıza geçmiş demektir.

Bir sayfa ile ilgili onay işleminiz bitmeden o sayfadan çıkmanız ya da başka bir sayfa açmanız işlemin yarım kalması ile sonuçlanır. Bu gibi durumlardan kaçınınız. PTC Siteler temel olarak "damlaya damlaya göl olur" felsefesi ile çalışır. Eğer sağlam bir ya da birden fazla siteyle çalışıyorsanız "Ki biz aksini önermeyeceğiz" ve gününüzün belirli miktarı internet başında geçiyorsa bu gerçekleşir. Gerçekten damlaya damlaya göl olabilir. "Ben hemen vurup kaçacaktım. 
"Acil 1 Milyon dolara ihtiyacım var" diyorsanız doğru ganyan bayiine... 

Yani "Tıkla-Kazan" yöntemiyle zararınız değil karınız olur. Asıl sorulması gereken soru "Bunca çabaya bu kadar para değer mi?" olabilir ama zaman ilerledikçe ve kişisel gayretlerinizle (Örneğin alt üyeler bulma yoluyla) bu soruyu olumlu cevaplama imkanınız artacaktır.

Bazı sitelerde reklam bannerlerinin altında para değeri değil, point değeri gösterir bu tür değerler size para kazandırmaz ancak size o sitede reklam verme olanağı sunar. Bu da size reklam tıklayan değil reklam tıklatan olma olanağı sağlar.

☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰


Qassa İle Para Kazan

Qassa ücretsiz katılım ile bir İnternet birikim programıdır. Ücretsiz kayıt olarak puan biriktirerek gerçek paraya dönüştürebilirsiniz.

Kısaca İnternetten sermayesiz para kazanma sitesidir. Coins sistemiyle topladığınız coinsleri TL'ye çevirip banka havalesi ile ödeme alabilirsiniz.

NASIL KAZANABİLİRSİNİZ?

 • Üye olarak Başlangıçta 100.000 coins
 • Mail okuyarak 1.000 coins
 • Alışveriş yaparak harcadığınız TL başına coins
 • Oyunlardan 150.000 coins (Günde 1 oyun)
 • Bingo ile 270 TL
 • Arkadaşlarını davet ederek 200.000 coins
 • Anketlere katılarak 50.000 coins 
KAZANIRSINIZ !


Ödeme Kanıtları
Ödeme alt limiti 15 TL'dir
1.000 Qoin = 0,015 TL.
5.000 Qoin = 0,075 TL.
100.000 Qoin = 1,50 TL.

Ve 1.000.000 olunca 15 TL oluyor. Simdilik Sadee Banka Hesabina Odeme Yapıyor. Zaten site bol bol puan dagitiyor. Yani En kisa zamanda puan toplayip odeme alabilirsiniz.

Sitede Kolay para Kazanmanın Püf Noktası;
Üye olduğunuz zaman profil bilgilerini eksiksiz doldurun. ( 50.000 Coins Kazandırır)
- Bir kaç tane siteye göz atın ( 10.000 Coins kazanın)
- 5 Tane arkadaşınıza Referans linkinizi yollayın. ( Üye Başına 3 TL - 200.000 Coins kazanıyorsunuz ).

Sitedeki 3.gününüz 15 ile - 45 tl arasında bakiye olur, bankanızı girin ve paranızı çekin. 


KAYIT:


☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰
Letitbit.Net Upload Yap Para Kazan

Son zamanlarda artan dosya paylaşım ile Dosya yükleyerek para kazanmak büyük bir pazar haline gelmiştir.

En bilinen dosya paylaşım siteleri “Rapidshare”, “Netload”, “Turbobit” yakın zamanda kapanan “Hotfile” .Ama ismini belki ilk kez duyacağınız ve kazanç oranı en yüksek dosya paylaşım sitesi “Letitbit” dir İnternet kullanıcılarının sayısının artması ile dosya paylaşım siteleri kendi siteleri kullanılsın diye belli bir dosya indirme sayısında para vermeye başladılar.

Dünyada de en çok kullanılan paylaşım sitesi arasında yer alan “Letitbit” sitesidir. RapidShare sitesine dosya yükleyerekte puan kazanabiliyorsunuz.

RapidShare’i yazıya eklemememin sebebi, bu siteyi de para kazanma kaynağı olarak görmeyin diyedir.

Letitbit in en büyük avantajı kazanç oranının çok yüksek olmasıdır dosya boyutunuza göre 4$ ile 60$ arası kazanç sağlayabilirsiniz.

Yüklediğiniz dosya hızlı indirilmek için bir kullanıcı tarafından premium üyelik satın alınırsa , sizde buna referans olduğunuz için satış üzerinden % 35 ile % 60 arası kazanç sağlarsınız ve bu üyenin her abonelik süresini uzatmasından sizde kazanç sağlarsınız.

Örnek : Sizin referansınız la premium üye 30 TL lik üye paketini aldı sizde bu kazançtan ilk alımda en düşük 10,50 TL alırsınız.

Eğer satışlarınız iyi gidiyorsa her satış başına kazancınız % 80 ne kadar çıkıyor.

Referans olarak direk üye yaptığınız taktirde üyeleriniz üzerinden % 35 kazanç elde edersiniz.

Üyelerinizin kazançlarında herhangi bir eksilme olmaz. Sadece bunlar değil web siteniz üzerinden de kazançelde edebilirsiniz.

Web siteniz üzerinden satış linkleri üzerinden 10 kuruş kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken şey web sitenize letitbit.txt dosyası yüklemek.

Dosya yüklerken dikkat edeceğiniz en önemli nokta “Telif haklarıdır” Firmalar kendi lisanslı dosyalarının yüklendiğini gördüklerinde bu durumu letitbit sitesine bildirdiklerinde dosya silinmektedir.

Letitbit dosya sistemine +18 filmlerde yükleyerek para kazanabiliyorsunuz. Bunların ödeme onayı yöneticiler tarafından yapılıyor Video dosyalarının gösterim veya indirimlerinden 1.000 download / gösterim başına 5$ kazanırsınız ne kadar çok video o kadar kazanç anlamına gelir.

Letitbit o kadar çok gelişmiş bir sisteme sahiptir ki dosyaların boyutlarına ve yönlendirmelerinize göre kazanç elde edersiniz Örnek web siteniz üzerinden değerlendirmenize göre kazanç tablosu aşağıdaki gibidir

Değerlendirme Kazanç Tablosu

 • 1 – 10 arası : 1.000 download 15 $ 
 • 11 – 25 arası : 1.000 download 12 $ 
 • 26 – 50 arası: 1.000 download 10 $ 
 • 51 – 100 arası: 1.000 download 7.5 $ 
 • 101 – 250 arası: 1.000 download 6 $ 
 • 251 – 1000 arası : 1.000 download 5 $ 
 • 1.000 : 1.000 download 5 $ veya daha az 
Dosya boyutlarına göre kazanç tablonuz. Bu rakamlar tüm dünyada aynen geçerlidir. Ülke ayrımı yoktur.

Dosya Boyutu 1000 Download Başına Kazanç

 • 1 – 5 MB : 4 $ 
 • 5 – 10 MB : 5 $ 
 • 10 – 50 MB: 7 $ 
 • 51 – 100 MB: 8 $ 
 • 101 – 250 MB : 10 $ 
 • 251 – 1500 MB: 14 $ 
 • 1500 MB ve Üzeri : 17 $ 
İnternet kullanıcıları için e-kitaplar, temalar, freeware, açık kaynak kodlu vb. dosyalar yükleyebilirsiniz . Yüklenen dosyaların Letitbit sitesinin size vermiş olduğu dosya indirme linklerini internet dünyasında uygun yerlere dağıtmanız yeterlidir.

1000 kere Dosya indirmeye karşılık 4 $ ile 60 $ arasında değişen para kazanma imkanı bulunuyor.

KAYIT:

Para çekme işlemi hesabınız 10 $ olduğunda 2 iş günü içerisinde otomatik olarak güvenli para transferi olan WebMoney veya ePayment hesabınıza geçer. WebMoney ülkemizde kullanılabildiği için tercih edebilrisiniz.

Size benim tavsiyem internette en çok indirilen veya izlenen dosyaları yüklemeniz Örn : oyun , video ,film, yükleyerek bu bilgileri forum sitelerine ekleyerek hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Letitbit den ödeme alabilmeniz için en az 10 $ hesabınızda birikmesi gerekirken Netload’da bu limit 10$ artarak, 25 $ dolar oluyor. Letitbit ten para kazanabilmeniz için minimum dosya boyutu yoktur ne kadar çok boyutlu dosya o kadar kazancınız artar ,Netload’da ise bu boyut 100 MB dır. O yüzden en kazançlı gözüken “Letitbit” sitesidir. Kazanç oranın dünyada en yüksek olan sitelerden birisi olduğu için sadece letitbit üzerine yoğunlaştım 


☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰TURBOBİT’TEN NASIL PARA KAZANILIR

En Basit Anlatımıyla Anlatalım:

1. TURBOBİT ÜYE OLURSUNUZ :  (Üyelik kesinlikle ücretsizdir.)

2. 0,5MB’tan ama mümkünse 1MB’tan büyük dosyaları turbobit.net’e yüklersiniz. (müzik, video, program, oyun, film, vs.) 

3. Yüklediğiniz bu dosyaların indirme adreslerini web sitenizde, forumlarda, vs. paylaşırsınız.

4. İnsanlar sizin linkinize tıklayarak sizin dosyanızı indirirler. 

5. Her 1000 indirme başına 2$ ile 16$ arası para kazanırsınız. 

6. Paranızı 10$ olduğunda hemen talep edip paypal veya webmoney ile hesabınıza çekebilirsiniz.

Yukarıda saydığımız sitelere baktığımızda dosya paylaşım hizmeti sunan siteler için ciddi bir rekabet olduğunu söylemek mümkün. Bu rekabet de bu sitelerin kıyasıya yarışmalarına neden oluyor. Bu rekabette son günlerin parlayan yıldızı iseTurbobit.net. Turbobit’in hem yükleyen hem de indiren açısından pek çok avantajı bulunmaktadır.

İndiren açısından başlıca üç temel avantajı vardır: 

1. Arka arkaya iki dosya indirmek istediğinizde ikinci yükleme için 500 sn. beklersiniz. Bu oran diğer sitelerde daha fazladır. Örneğin hotfile’de 35dk. beklersiniz.

2. Her geçen gün hızla popülerleşmektedir. Normal ve premium üyeliğinizle çok geniş bir dosya arşivine ulaşabilirsiniz.

3. İndirme hızı da nispeten fena değildir. Ücretsiz kullanıcı ortalama 90kb hızda dosya indirir. Bu bazı sitelerin altında, bazılarının üstünde bir orandır.

İndiren için olan bu avantajlara karşılık yükleyen için de oldukça fazla avantaj vardır. Hem indiren tarafındaki bu avantajlar, dosya paylaşan kişilerin dosyalarının daha çok indirilmesini, böylelikle de daha çok para kazanmalarını sağlamaktadır.

Peki para kazanmak isteyen açısından turbobit’in avantajları nelerdir?

1. Yüklemelerinizden para kazanabilirsiniz. (Pek çok sitede bu sistem yoktur ya da iptal edilmiştir.)

2. Dosya yükleyerek para kazandıran siteler arasında en iyi komisyon oranlarına sahiptir.

3. FTP, uzaktan (remote) ve çoklu (multi uploading) dosya yükleme imkanınız vardır. (Büyük kolaylık sağlar.)

4. İndirmeleri eksiksiz sayar. (Bazı sitelerde saymada, dolayısıyla da kazanç hesaplamada sorun vardır)

5. Hemen hemen her ülke indirmeleri sayılmaktadır. (Bazı siteler belli başlı ülkeleri kabul etmektedir.)

6. Tek seferde tarayıcı üzerinden 4GB, FTP ile 100GB; toplamda ise sınırsız dosya yükleyebilirsiniz.

7. Diğer sitelerdeki rütbe (rank) sistemi ile yeni başlayanlar iyi kazanamazlar. Burada çok profesyoneller için ekstra avantajlar olduğu gibi yeni başlayanlar için aksine bir dezavantaj yoktur.

8. Hitfile.net ile anlaşmalıdır. Ayarlarınızı yaptığınızda dosyalarınız otomatik olarak hitfile’da da çıkar. Bu da daha fazla indirilme şansı demektir.

9. Sizin ürününüzü indiren herhangi biri ileride ücretli üyelik alırsa %10 kazanırsınız. Bazı
sitelerde ya bu oran %5’tir ya da sizden gidip doğrudan satın alma sayfasına gitmesi gerekmektedir. Yani bu da çok zor bir durumdur. Turbobit gelirini paylaşmaktan kaçınmaz.

10. Alt üyelik sistemi vardır. Sizin dosyanızı indiren birisi üye olur, sonra da o kişi de dosya paylaşıp para kazanırsa onun kazançlarından da %20 oranında siz kazanırsınız. Diğer sitelerde bu oran %10’u pek geçmez. Bir de üyenizin üyesinden de %5 oranında para kazanırsınız. Kazanç imkanınız geniştir.

11. Dosyalarınızın 0,5 MB’tan büyük olması yeterlidir. (Ama daha iyi kazanç için 1MB’tan büyük olması tavsiye edilir.) Mesela bir mp3 dosyası 2-8 MB arası olabilir. Bazı sitelerde 5MB aşağısı indirme sayılmaz ama turbobit’te rahatlıkla her müzik paylaşımınızdan kazanacağınıza emin olabilirsiniz.

12. Yüklemeleriniz %30’a ulaştığında indirilme sayılır. Diğer bazı sitelerde dosyanın tamamını indirmek şarttır. Yani kullanıcının aniden bağlantısı kopsa bile sizin hesabınıza paranız işlenir.

13. Link kontrol sistemi vardır. sayfası üzerinden aynı anda 50 linkinizin aktif olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

14. İstatistik servisi çok gelişmiştir. Çok detaylı istatistikler elde edebilirsiniz.

15. Ödeme almanız için 10$’a ulaşmanız yeterlidir. Çok yüksek meblağları beklemek zorunda değilsiniz.

16. Ödemelerinizi Paypal veya WebMoney aracılığıyla anında alabilme imkanına sahipsiniz.

17.Son olarakta TÜRKİYE A grubundadır ve 1000 İndirmeye 7 $ vermektedir.

☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanılır 

Öncelikle Bu sistemi sağlayan bir çok site var bunlardan birine üye olmanız gerekmektetir.

Sonra kısaltmak istediğiniz linkleri yukarda gördüğünüz gife benzer bir yöntemle kısaltıp yayınlamak istediğiniz yerde yayınlıyorsunuz

Bu kendi web siteniz olabiliceği gibi, forumlar, sosyal paylaşım siteleri, bloglar vb. olabilir.
Linkin nerede olduğu önemli değildir önemli olan tıklanmasıdır. Biri gelip bu linke tıklayıp reklamı izledikten sonra ana linke ulaştığında size para kazandırır.

Link kısaltma siteleri genellikle 1K (1000 kişi) üzerinden değerlendirir ve her 1K için size belli bir teklif sunar. Ayrıca birçok site sizin aracılığınız ile üye olan kullanıcıların (Alt üye) kazandığı paradan da komisyon verir. Örneğin Link.tl adında bu tarz bir site size 1K açin 3,20 Tl ve alt üyelerinizden %20 komisyon verir. 5tl.in adında ki site ise size 1K için 5 TL ve alt üyelerinizden %20 komisyon verir.

Bu sitelerin ödeme yöntemi genelde Paypal üzerinden olsa da bazı siteler banka hesabınıza da ödeme yapabiliyor. Her sitenin minimum ödeme tutarı vardır. Minimum ödeme tutarına ulaştığınızda paranızı hesabınıza çekebilirsiniz.

Dikkat Etmeniz Gereken Birkaç Şey
Eğer link kısaltarak para kazanma sisteminden para kazanmayı amaçlıyorsanız tavsiye edebileceğim birkaç şey var. 

1. Bu tarz sitelerin birçoğu Facebook, Youtube gibi sosyal paylaşım sitelerinde spam olarak algılanıyor. Bu yüzden dikkat etmenizi öneririm.

2. Eğer web sitesi sahibiyseniz ve Sitenizde bu linki paylaşacaksanız ziyaretçileriniz biraz rahatsız olabilir. Bu reklamlar bir çok kişi için can sıkıcı olabilir. Bu yüzden kendi web sitelerimde bu sistemi kullanmamaktayım.

3.Üye olduğunuz siteyi iyi araştırın. Güven veren sitelere üye olmaya çalışın. Nadiren de olsa bazı sitelerin sayaçları düzgün çalışmayabilir ve tıklanma sayısını az yazabilir. 4.Üye olacağınız sitelerin şartlarına ve ücretlerine bakın.

KAYIT:

☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰
Sharecash İle Dosya Yükleyerek Para Kazanma Yöntemi

Share Cash Nedir?

ShareCash:
Dosya yüklüyoruz ve yüklediğimiz dosyanın linkini çeşitli ortamlarda paylaşarak indirilmesini sağlıyor, Dosyamız indirildikçe de para kazanıyoruz.

ShareCash Ne kadar kazandırıyor?
İndirilen dosya başına elde edilen kazanç, ülkeye göre farklılık gösterdiği göz önünde bulundurulunca,

$ 0,10 – $ 10.00 arasında değişiyor.

Ödeme Seçenekleri = Paypal, Payza ve OkPay

KAYIT :

Peki ShareCash neden daha fazla kazandırıyor?
Siteyi diğer upload sitelerinden ayıran en önemli fark bu. Burada kullanıcı dosyayı indirebilmek için bir sörvey (anket) tamamlaması gerekiyor.

Linke tıklayan kullanıcı karşısına çıkan farklı sörveyden birini tamamladığında dosyayı indirebiliyor. Yani paylaşacağınız dosyalar mümkün olduğunca sıradan dosyalar olmamalı. Kullanıcı ne yapıp edip o dosyayı indirmek istemeli. Yoksa hiç uğraşmayıp kapatır çoğu zaman olduğu gibi…

Ödeme Durumu:
Kazanmış olduğunuz miktarlar her ayın ilk günü onaylanır.

Kazancınız 10 $ ve üzerine ulaştığında ödeme isteğinde bulunabilirsiniz.

Ödemeler ise her ayın 15 ila 20. günleri arası yapılır. Şu ana kadar ödemelerin geciktiğini hiç görmedim. Aksine çoğu ödemem vaktinden çok erken yapıldı.

Dosya Türü ve Boyutu Sınırı:
Dosya boyutu her bir dosya için 200MB ile sınırlıdır. Siteye yükleyebileceğiniz toplam dosya boyutunda ise herhangi bir sınırlama yok.

Her türlü dosya tipi geçerli. Adult ve telif hakkı olan içerikler hariç tüm dosya türleri kabul ediliyor.

Siteye sizin referansınızla üye olan kişilerin aylık kazancının %10’u kadar siz de kazanmış oluyorsunuz.

Video ile dosya paylaşımı:
ShareCash’de en etkili yöntem YouTube’dur. Paylaşacağımız malzemeler/programlar ile ilgili etkili videolar hazırlıyor, ve bu videoları da trafiği yüksek video paylaşım sitelerinde yayınlıyoruz (YouTube, Dailymotiın…vb)


☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰
Uploaded.net Dosya Yükleyerek Para Kazanma Yöntemi 

internetten para kazanma yöntemlerini araştırıp henüz nereden başlayacağını bilmeyenlerdenseniz bir de dosya yükleyerek para kazanma yöntemine göz atabilirsiniz.

İnternet üzerinden para kazanma yollarından biride dosya yükleyerek para kazanmaktır. Günümüz de bu yöntem ile ciddi rakamlar kazanan kişiler bulunmaktadır.

Dosya yükleyerek uzun vadeli, sıkı ve düzenli çalışmayla belli bir süreden sonra oldukça iyi paralar kazanabilirsiniz.

Eğer yüksek hitli dosya indirme siteniz varsa uploaded.net‘ten para kazanmanız hiçte zor olmayacaktır. Bundan önce normal bir upload sitesine dosya yükleyip onca aldığınız indirmeye rağmen elinize hiç para geçmediyse sistem değiştirmenizin tam zamanı.

Ödeme Seçenekleri = Paypal, Payza ve OkPay

Kayıt :

Uploaded.net dosya yükleme sistemi eski, güvenilir ve en popüler dosya upload sistemidir.

Uploaded.net ile dosya yükleyerek para kazanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken üye olmak, dosya yüklemek ve yüklediğiniz dosyaların bağlantılarını sitelerde ve ya sitenizde paylaşmak.

Akabinde her indirme başına belirli miktarda para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Şuan Uploaded.net ile 1000 başarılı indirme başına; • 3 – 100 MB Arası = 1 € 
 • 100 – 1000 MB Arası = 5 € ‘ para kazanıyoruz. 
Ödeme isteğinizi bakiyeniz 50 Euroya ulaştığı andan irtibaren Hesabınız’dan İş Ortaklığı Programı sayfasına girerek talep edebilirsiniz.☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰

 Upload Yaparak Para Kazan ! (UsersCloud) 


Userscloud yeni bilinen ve popüler olma yolunda ilerleyen sağlam upload sitelerinden bir tanesidir.Çünkü sınırsız depolama alanı ve sınırsız indirme/yükleme limiti mevcut!

Üst resimdeki görmüş olduğunuz çoğunuzun bildiği Ödeme oranları tablosu.

Türkiye 1000 indirme için 2 $ veriyor ama hemen kötümser olmayın çünkü dosyanızı Kanada,ABD’den birileri indirdiği zaman sayacınız o ülkenin oranından işiyor.

Yani 1 İndirme :

TR için ; 0,10 krş işe Kanada için 0,50krş gibi düşünün.

Site Şartları;

 • -Adult içerikler yasak.Tespit edildiği an ban yersinin. 
 • -Para kazanmak için Minumum 1 MB olmalıdır. 
 • -Resim upload edemezsiniz. 
 • -Upload edilen dosyalara şifre koyamazsınız. 
 • -Proxy ile indirmeler sayılmaz. 
 • -Paypal ile ödeme alırsınız. 
 • -Referans sistemi ile %30 kazanırsınız. 
KAYIT: ☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰
TL.com.tr ile Para Kazan


KAYIT:

Sizlere internetten para kazanabileceğiniz çok güzel bir Türk Ptc sitesinden bahsedeceğiz. Bu sitede görev yaparak,reklam tıklayarak parakazanabilir hemde reklam vererek sitenizin hitini arttırabilirsiniz.

Tüm açıklamaları aşağıda size listeliyorum tüm sorularınızın cevapları aşağıdadır.

1) Ödeme Ne Zaman Alabilirim?
Ödemeleri ödeme kayıt ettiğiniz tarih itibariyle işleme alınıp 5 (Beş) iş günü içerisinde vermiş olduğunuz Hesap numarasına geçirilir.

2) Referans ile nasıl kazanabilirim?
Mail, sosyal paylaşım siteleri, Url adresleri vb. referans kodunuzla birlikte kullanıcıları sitemize misafir edin, Sitemizde sizinle birlikte kazanmak isteyen kullanıcılar kayıt oldup, mail adreslerine gönderilen onay kodundan sonra sistem artık o kullanıcıyı tanıyacaktır. Referansı olduğunuz kullanıcı her tıklanan siteden para kazanacağı gibi bu kazandığı paranın %10 u sizin hesabınıza eklenecektir.

3) Siteler Nasıl Tıklanacak?
Size özel kodlar oluşturuyoruz, her saat içerisinde size bir yada daha fazla link gönderiyoruz. Sizin yapmanız gereken sadece o linklere tıklayıp, Siteleri ziyaret etmenizdir.

4) Kazancımı Arttırmam için ne yapmam gerekiyor?
Kazancınızı arttırmanız için, Bol referans yapmanız ve size gönderdiğimiz site adreslerini tıklamanızdır.Dahada fazla kazanmak istiyorsanız LEVEL inizi yükseltebilirsiniz.

5) Benim Levelim 1 görünüyor nasıl yükseltebilirim?
Sitemizde bulunan leveller 5 kademeden oluşmaktadır. Her levelde Tıklamada +1 Referans kazancında ise %2 artış olacaktır. Bunu yükseltmeniz için yapmanız gereken kendi sitenizin reklamlarını vermektir.

6) Sistem Nasıl Çalışır? 


İşlem 1
Kayıt olun. Kayıt olduktan sonra sistem otomatik olarak hesabınıza +2 (iki) TL yükleyecektir. Kayıt olmak Ücretsizdir.

İşlem 2
Her saat içerisinde farklı linkler verilecektir. Bu verilen linkleri düzenli olarak tıklayıp Puanlarınızı arttıracaksınız.

İşlem 3
Ziyaret Ettiğiniz Sitelerden Size Puanlar Gönderilecektir. Bu puanlar toplanıp datalarımızda Para puanlarınız oluşacak ve bu paralar hesabınıza eklenecektir.

Not: (İşlemleriniz Bukadardır. Her saat içerisindeki linkleri tıklayın daha fazla Para kazanın.) Bu Para bana yetmez diye düşünüyorsanız lütfen işlem sırasına göre devam edin.
İşlem 4
Arkadaşlarınızı Davet Edin ( Referans olun ) Her davet ettiğiniz arkadaşta aynı sizin gibi linkleri tıklayıp para kazanmaya başla yacaktır. Şimdi siz bu arkadaşınızı güzelce uğraşarak davet etmişsiniz, Sizede buradan bir pay çıkaralım. Her siteyi ziyaret ettiği nde o arkadaşınız kazandığı gibi, kazandığı Para puanlarının % 10 unuda size artı olarak vereceğiz.

İşlem 5
Paralarımızı topladık,iyi güzel de! biz bu paraları nasıl harcayacağız ?

İster paralarınızı Nakit olarak alın. İstersenizde Kendinize ait bir siteniz varsa Reklamını verin bizim kullanıcı arkadaşlarımız sizin sitenizide ziyaret etsin.

Artık Para Sizindir. Güle Güle kullanın.

Peki Siz bu kazandığınız paralarla ne yapacaksınız?
Şimdi detayları bitirdik, Gelelim bize çok sorduğunuz sorulara, Kafanızda kalan soru işaretlerinin geri kalanınıda Sıkça sorulan Sorular bölümüne ekledik daha fazlasınıda oradan öğreneceksiniz.

Sitemizde işlem yapmadan önce Kullanım Şartlarını güzel bir şekilde okuyunuz. Diyelimki kullanım şartları size uygun değil. Size uygun olmadığını düşünüyorsanız üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

NOT: İnternet Üzerinden Para kazanılacaksa hep birlikte kazanalım. Biz kazanalım sizede kazandıralım ne dersiniz?
7) Level Ücretleri ve Kazançları nelerdir ?
 • 1.Level Her tıklama, 0.0005 TL Her referans tıklamasından kazanç %10 – 0.00005 TL dir. 
 • 2.Level Her tıklama, 0.0006 TL Her referans tıklamasından kazanç %12 – 0.00006 TL dir. 
 • 3.Level Her tıklama, 0.0007 TL Her referans tıklamasından kazanç %14 – 0.00007 TL dir. 
 • 4.Level Her tıklama, 0.0008 TL Her referans tıklamasından kazanç %16 – 0.00008 TL dir. 
 • 5.Level Her tıklama, 0.0009 TL Her referans tıklamasından kazanç %18 – 0.00009 TL dir. 
8) Tıkladığım görev ücretlerini göremiyorum ?
Yapmış olduğunuz görevlerin tıklama oranlarını 3 Haneye kadar düşürdük. Sizin enaz 0.01 TL olduğunda görebilirsiniz. Kullanıcılarımız Görevlerini tamamlayıp, Net ücretlerini görebilmeleri için bu işlemi uyguladık. Sizin görevlerinizdeki kazançlarınız kaybolmaz, datalarımızda kayıtlı kalır. Her yaptığınız görev sonrasında hesabınızda toplanır.

9) Eklediğim reklamlar neden beklemede kalıyor ?

Eklemiş olduğunuz reklamların tümü, yetkili kişiler tarafından kontrol edilir ve daha sonra aktif edilir. Hiç bir reklam yetkili onayı olmadan işleme konulmaz.

10) Hesabımda para yoksa reklam verebilir miyim 
Bakiyenizde hiç para bulunmuyorsa reklam veremezsiniz. Ek Ücret talep edebilir ve Ek ücretiniz onaylandıktan sonra reklam işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

11) Levelimi Nasıl Yükseltebilirim?

Levelinizi yükseltmek için, herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Yetkili arkadaşlarımız sizi kontrol altında tutar ve levelinizin yükselmesinde herhangi bir sakınca görülmez ise leveliniz yetkililerce yükseltilir.

Levelinizin yükselmesindeki enbüyük etlenler; 


1- Referanslarınız☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰

TRBUX.NET PTC SİTESİ 

TRBUX Türkiye’nin yeni PTC SİTESİDİR. Site Türk sitesi olduğu için ayrıca bir değinmek istedim.

Trbux normal ptc siteleri gibi işlemekte fakat site yeni olduğu için reklam sayısı daha az ama çok hızlı büyümekte ve her geçen gün reklam çeşitliliği artacaktır.

Nasıl Üye olurum?
KAYIT:

Trbux.net‘dan nasıl para kazanabilirim?
Trbux normal ptc siteselerinde olan hemen hemen her şey bulunmaktadır. Reklamlara tıklama dışında offers bölümü, grid oyunu, izle kazan, çeşitli görevler ile de para kazanılmaktadır.

Reklamlara tıklama (ptc): Site de gösterilen reklamları 10 sn. ile 20 sn. izlersiniz ve 0,0010-0,0020 dolar arası para kazanırsınız.

Offers: Bu bölümde Super Rewards ve Matomy gibi şirketlerin teklifleri yer almakta (şirketler değişebilir).

Grid oyunu: Diğer ptc siteleri gibi kutucuklar yer alır (20×28) bazı kutucuklarda paralar gizlidir. Tıkladığınız her kutuda reklam vardır. eğer paralı bir kutucuğa denk gelirseniz hesabınız yansır. ödül 0,010-5 dolar arasındadır.

İzle: bu kısımda adında da anlaşılacağı gibi videolar bulunur ve izledikçe para kazanırsınız.

Görev: Bu bölümde çeşitli görevler bulunur ve bu görevleri yerine getirdikçe para kazanırsınız.
Ne kadar kazanırım?

Ne kadar kazanırım sorusuna cevap vermek zordur sitede ne kadar aktif olursanız o kadar para kazanırsınız. Unutmayın bu miktar sadece ek gelir elde edilebilecek kadardır. 


Trbux güvenilir mi?
Trbux yeni açılan bir site olduğu için pek bir şey söyleyemem ama web sitesinde bir çok ödeme kanıtı bulmak mümkündür. 


Premium Hesaplar.

Her ptc sitesinde olduğu gibi bu sitede de premium üyelik yer almakta.
çeşit premium üyelik bulunmakta bronz ve gold üyelik. Bronz üyelik 30 dolar Gold üyelik ise 75 Dolardır.

Minimum Ödeme Tutarı Ne Kadardır?
Minimum ödeme tutarı 5 dolardır. dolar olunca paypal hesabınıza☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰

Paidverts İle Para Kazan (PTC)

Merhaba arkadaşlar. sitesinin tanıtım yapılmış olabilir ancak internette hiçbir yerde sitenin türkçe anlatımını yapan bir video yok. Bende bu eksikliği göz önüne alarak sizler için siteyi anlatan bir video hazırladım.

Paidverts sitesi gerçekten çok güzel kazançlar sağlayan revshare tabanlı mytrafficvalue ile ortak olarak çalışan güvenilir adminli bir ptc sitesidir.

Videoda kazanılabilen paraları görünce ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Üye olmak için tıklayın : https://www.paidverts.com

Youtube videosu :


Ödeme Kanıtı :
Konu günceldir arkadaşlar. Site hızla büyümeye devam ediyor ve admin site için büyük yatırımlar
yapıyor.


☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰
AdPageViews İle Para Kazan (ptc)


 • - Tık Değerleri: 0,001 x 4 / 0,01 değişken (1 yada 2 ) /0,025 1 yada 2 
 • - Reklam Sayısı:4-12 
 • - Günlük Ortalama Kazanç: 0,006-0,075 arası 
 • - Minimum ödeme limiti ve kullandığı ödeme işlemciler: 2-3-4-5-6-7-8-9-10 da sabitleniyor / PP 
 • - Payza - STP 

RR kazançları Mart2016 den beri düşük seviyede seyretmekte.. 

Rr alacaklara duyrulur..

-  KAYIT: 

- Premium Özellikleri ve Ücreti:
- Ek Özellikler:
Reklam İzleme şartı (Focus özelliği ) YOK... (p)
DR kazançları 0,01$ lık reklamlardan gelmekte..

Üyelik başlangıçınızdan itibaren 15 gün ve 50 tık şartıyla Referal Linkiniz açılıyor.. 


Daha önce DR edinemiyorsunuz..
RR leri üyeliğinizi aktif ettikten hemen sonra alabiliyorsunuz..
Üyelik yükseltmek credi alarak olmakta.. 


Steps for upgrading your AdPageViews Account:

 • 1. Setup Your Ad Page 
 • 2. Click the Upgrade Button In The Actions Column 
 • 3. Select Your Upgrade 
 • 4. Complete Purchase Kapattıkdan sonra o tıkladığımız reklam kısmında bir süre var gördüğünüz gibi o süre bitince ona tekrar tıklayabiliyorsunuz o bitene kadar diğerlerine tıklayabilirsiniz tabi onlardada böyle süre çıkıcaktır.

Ödeme Sınırı ve Yaptığı Yerler
Paypal,Payza,Egopay - Minimum 2$
Ödeme Sınırı ve Yaptığı Yerler
Paypal,Payza,Egopay - Minimum 2$


☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰


world of lick ile Para Kazan

Arkadaşlar merhaba şimdi sizlere diğer ptc sitelerinde farklı bir site tanıtıcam bu site her gün istediğiniz kadar tıklama yapabiliyorsunuz yani günlük belli tıklama vb. bir şey yok


 • -Günlük istediğiniz kadar linke tıklayabiliyorsunuz
 • -Reklam süreleri 5-30 saniye arası değişiyor
 • -Reklamlarda bekleme zorunluluğu var yani başka siteye geçtiğiniz saymıyor fakat süre bittiğinde herhangi bir doğrulama kodu girmek yok
 • -Sitede puan(yani warcoin) ve dolar sistemi var
 • -1 warcoin 0.001$ 5000 warcoin 5$ vb.
 • -Tıklamalarınız arttıkça aynı reklama warcoin yerine $ olarak tıklamada geliyor
 • -1 reklamda warcoin veriyorsa ve tıkladıkdan sonra 7 dakika bekledikten sonra o reklama 
 • -Ücretli tıklamalar 1 saatte çıkıyor
 • -Reklam izlemek zorundasınız
 • -Sitede level sistemi var tıklamalarınız arttıkca levelinizde artıyor ve tabi kazancınızda
 • Ör:1. levelde 1 tıka 0.005 warcoin veriyorsa levelin artınca bu sayıda artıyor
 • -Leveliniz arttıkcada ödül olarak warcoin kazanıyorsunuz.
 • -Günde en fazla tıklama yaparak o günün 1. bile olabiliyorsunuz veya en iyiler arasında yer alabiliyorsunuz.Günde 7000-10000 tıklama yapanlar var
tekrar tıklayabiliyorsunuz eğer $ varsa bir 1 saate çıkıyor

Şimdi isterseniz üye olalım ve göz atalım. Aşağıdaki linke tıklayıp üye olabilirsiniz.

KAYIT :

Üyelik bilgilerinizi doldurduktan sonra mailinize onay kodu ve link gelicek ister o kodu girin isterse linke tıklayın(onay kodu üye bilgilerini doldurup gönderdikten sonra aktivasyon kodu bölümü çıkıcak oraya girilecek)


Şimdi üyeliğiniz onayladınız farz edip siteye giriş yapıyoruz.

Giriş yaptıkdan sonra ana sayfamız olarak burası çıkıyor şimdi numaranladırdığım yerleri tek tek anlatayım
1.Reklamlara tıklayarak para kazanabiliyoruz zaten ilk ana sayfamızda çıkıyor reklamlar ok işareti ile gösterdiğim


Altlarını çizdiklerim ise bekleme süreleri ve verilen warcoin(Neden 30 saniye ile 5 saniyeye aynı ücret veriliyor diyenler o linke tıkladıkdan sonra belli bir bekleme süresi çıkıcak tıkladıkdan sonra o süre bitince tekrar tıklıcaz yani site boşa beklemeyelim diye yapmış herhalde )

2.Burada ise diğer ptc siteleri gibi bir nevi kumar gibi yani şansınıza tıklayıp 1000 warcoin yada $ olarak kazanabiliyorsunuz fakat önermem yani normal reklamlara tıklayın hiç değilse ne kazanacağınız belli olur.

3.Burada sitenizi reklam verebiliyorsunuz belli tıklama var fakat belli süre vermede var sanki orayı tam anlayamadım

4.Burada referans toplamak için banner ve referans linkinizi alıp referans toplayabilirsiniz

5.Burada ise başarılarınıza bakabilir hangi ödüle ne kadar tıklama kalmış öğrenebilir ödülünüzü alabilir ve sitedeki en aktif üyelere bakabilirsiniz.

6.Burada kaç warcoin ve hesabınızda ne kadar olduğuna bakabilirsiniz $0.00 yazan yere tıklayarak para çekme işlemleri yapabilir yada 0.07[size=x-small]50 yazan yere tıklayıp warcoinlerinizi para($) çevirebilirsiniz.

7.Burada kaçınçı levelde olduğunuz ve diğer levele geçmenize ne kadar kaldığını görebilirsiniz.

8.Burada sitenin sezon vaktinin ne zaman sona erdiğini görebilirsiniz

9.Burada ise sunucu saatini görebilirsiniz.

10.Burada kiraladığınız referanslarınızı görebilirsiniz

11.Burada doğrudan sizin davetinizle gelen referanslarınızı görebilirsiniz.

12.Buradan referans kiralayabilirsiniz.

13.Günlük görevlerinizin sayısı

14.Burada sezon başına yaptığınız tıklamaları görebilirsiniz.

15.Burada ise şu ana kadar yaptığınız tıklamaları görebilirsiniz.

Şimdi ise bir örnek tıklama yapalıBen ilk baştaki 5 saniyelik reklam tıkladım gördüğünüz gibi süre ilerliyor sayfada kalın yoksa süre ilerlemiyor.Süre bittikten sonra warcoin hesabımıza geçiyor.ve hiç doğrulama kodu vb. girmeden bu sayfayı kapatıyoruz.Kapattıkdan sonra o tıkladığımız reklam kısmında bir süre var gördüğünüz gibi o süre bitince ona tekrar tıklayabiliyorsunuz o bitene kadar diğerlerine tıklayabilirsiniz tabi onlardada böyle süre çıkıcaktır.

Ödeme Sınırı ve Yaptığı Yerler
Paypal,Payza,Egopay - Minimum 2$


☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰

Ojooo İle Para KazanOjooo Nedir ?
Ojooo reklam tıklayarak para kazanma sitesi,Alman bir şirkete ait PTC sitesidir.Açıldığından bu zamana şuan tam tamına 5.636.77 kayıtlı üyeye sahip olan Ojooo Ptc sitesi internet üzerinden para kazanan kullanıcılar için reklam başına kazandırdığı para miktarı açısından oldukça gözde ve güvenilir bir Ptc sitesi haline geldi.

Standart üyeler için minimum ödeme (Payout) = İlk ödemede $ 2 Sonraki Ödemelerde $ 6 ‘dır.

Premium üyeler için minimum ödeme (Payout) = $ 2
Ödeme Seçenekleri = Paypal, Payza ve OkPay

KAYIT :

Ojooo’da günlük 7-10 arası reklam gelmektedir ve günde $ 0.02 – $ 0.05 arası kazancınız olmaktadır. Fakat Ojooo Ptc sitesinden para kazanma durumu üyelik dereceniz, referanslarınız ve izlediğiniz reklama göre değişiklik göstermektedir.

Premium” YILLIK $39- 30 civarı reklam yaklaşık günlük $0.26 sadece reklamdan kazanırsınız.

NOT: Siteye üye olduğunuz da ilk birkaç gün reklamlar az görünüyor. Fakat zamanla reklam sayısı ve kazandırdıkları artıyor.

Aşağıda ki tablo 1‘de gördüğünüz üzere tıklama başına kazandığınız miktarı üyelik derecesine göre değişmektedir.

Tablo 1


Tablo 2’de ise Referans tıklamalarından alacağınız komisyonuz görebilirsiniz.

Tablo 226.10.2016 itibariyle sitede premium üyelik aldım ve 250 kiralık referansım var. Referansların performansı her geçen gün artıyor. Üstelik günlük 24 reklama tıklayarak $0.25 civarında para kazanıyorum.

Standart üye olarak denedim siteyi 50 Ref kiraladım. Refler zaman içerisinde artan bir ivmeyle tıklıyor. Şimdiye kadar sadece 4 Refinden hiç tık almadım.

En büyük kampanyası ise referansınız üye yükselttiğin de anında $ 10 komisyon almanız. Tabi bunun için sizinde üyeliğinizi yükseltmeniz gerekiyor.

ODEME KANITI:創作者介紹
創作者 PixPara 的頭像
PixPara

İnternetten Para Kazandıran Platformlar / PixPara

PixPara 發表在 痞客邦 留言(167) 人氣()


留言列表 (167)

發表留言
 • roland
 • Eğer mali sıkıntı olan misiniz veya senin o rüya yerine istiyorum
  fonları ile? Do you başlatın veya genişletmek, faturalarınızı ödemek için bir kredi ihtiyacınızı
  iş?

  bize e-posta: privatelanders12outlook .com
 • roland
 • , Bay / Bayan Merhaba
  Sonunda kredi dosyaları başvurusunun reddedilmesi yoluyla çıkmazı bankalar, kırmak için mali zorluklar ile başa çıkmak için, bireyler arasındaki nakdi kredi ihtiyacınız var? Sana ihtiyacım var tutarında bir kredi yapmak mümkün bireysel finans uzmanları ve hayatınızı kolaylaştırmak koşullar duyuyorum. Bunlar Mali size yardımcı olabilir hangi alanlardır

  ev Kredisi
  bireysel Krediler
  Yatırım Kredileri
  Borç konsolidasyonu kredi
  Kredi Toplama

  E-posta: privatelanders12outlook .com
   
  wapsite; http://privatelander.yolasite.com
 • roland
 • , Bay / Bayan Merhaba
  Sonunda kredi dosyaları başvurunun reddine yoluyla çıkmazı bankalar, kırmak için mali zorluklar ile başa çıkmak için, bireyler arasındaki nakdi kredi ihtiyacınız var? Sana ihtiyacım var tutarında bir kredi yapmak mümkün bireysel finans uzmanları ve hayatınızı kolaylaştırmak koşullar duyuyorum. Bunlar Mali size yardımcı olabilir hangi alanlardır

  ev Kredisi
  bireysel Krediler
  Yatırım Kredileri
  Borç konsolidasyonu kredi
  Kredi Toplama

  E-posta: privatelanders12outlook .com

  wapsite: http://privatelander.yolasite.com
 • roland
 • , Bay / Bayan Merhaba
  Sonunda kredi dosyaları başvurunun reddine yoluyla çıkmazı bankalar, kırmak için mali zorluklar ile başa çıkmak için, bireyler arasındaki nakdi kredi ihtiyacınız var? Sana ihtiyacım var tutarında bir kredi yapmak mümkün bireysel finans uzmanları ve hayatınızı kolaylaştırmak koşullar duyuyorum. Bunlar Mali size yardımcı olabilir hangi alanlardır

  ev Kredisi
  bireysel Krediler
  Yatırım Kredileri
  Borç konsolidasyonu kredi
  Kredi Toplama

  E-posta: privatelanders12outlook .com

  wapsite: http://privatelander.yolasite.com
 • Rob Willams
 • Eğer güvenilir bir tedarikçi bir kredi var mı, size stres olmadan zamanında gereken tam miktarı sağlamanız gerekir? Cevabınız evet ise, o zaman doğru yöndedir. Biz maksimum $ 100.000.000 £, euro en az $ 2,000.00 kredileri vermek. Eğer ilgi, ( co.operateloanservicegmail .com) e-posta yoluyla bizimle irtibata geçiniz
  Biz şu kredilerin türleri ve daha birçok sunuyoruz;
  * Bireysel Krediler (Teminatsız Kredi)
  * İşletme Kredileri (Teminatsız Kredi)
  * Konsolidasyon Kredi
  * Kombinasyon Kredi
  * Ev Geliştirme

  Tüm yanıtlar bu e ( co.operateloanservicegmail .com ) gönderilmesi gerekmektedir
 • roland
 • , Bay / Bayan Merhaba
  Sonunda kördüğümü çözmeye mali zorluklar ile başa çıkmak için, bireyler arasındaki nakit kredi ihtiyacı olduğunu

  bankalar, kredi dosyaları, uygulama reddedilmesi yoluyla?
  Sana ihtiyacım var tutarında bir kredi yapmak mümkün bireysel finansal uzmanlar ve koşulları olduğumu

  hayatınızı kolaylaştıracak. Sana yardım edebilirim hangi alanlar:

  * Finansal
  * Konut Kredisi
  * Yatırım Kredileri
  * Borç konsolidasyonu
  * Kredi Hattı
  * İkinci Mortgage
  * Kredi Toplama
  * Bireysel Krediler

  E-posta: privatelanders12outlook .com

  site: http: //privatelanders12.wix.com/loan-offer
 • Roland drew
 • Eğer bir kredi acil ihtiyacı var mı? Eğer banka veya finansal firmadan borç varsa reddedilir? İhtiyacın var
  finansal asistan? Faturalarınızı ödemek ya da bir ev satın almak için kredi gerekiyor mu? Kendi olmasını istiyorum
  iş ve kredi yardıma ihtiyacım var? Bir öğrenci kredi ihtiyacınız var mı? Ile mali yardım için bugün bize
  % 3 düşük faiz oranı.
  BUGÜN ABD'yi İLETİŞİM.
  Eğer biz kredi almak değilse ve görmek

  E-mail: privatelanders12outlook .com

  http://privatelanders12.wix.com/loan-offer
 • BARBARA SANUSI
 • Merhaba
  Stres ve hızlı onayı olmadan kişisel veya işletme kredisi ihtiyacınız var mı? Eğer öyleyse biz şimdi % 3 asal faiz oranı üzerinden kredi sunuyoruz olarak, lütfen bize ulaşın. Bizim kredi güvenli ve daha fazla bilgi ve uygulamalar için, güvenli bir bu e-postayı yanıtlayın.


  barbara_sanusioutlook .com
 • Emily Logan
 • Her biri Merhaba, ben Teksas ABD'den Bayan Emily Logan, ben
  hızlı bir şekilde tanıklık üzerinde kesme bu orta kullanmak istiyorum
  Tanrı okunaklı ve gerçek kredi borç veren beni yönetti nasıl kim
  olmaktan, zarafet çim benim hayatımı değiştirdi
  Şimdi sağlıklı bir övünebilir kim zengin bir kadına fakir ve
  Stres veya mali zorluklar olmadan zengin bir hayat. Sonra bu kadar
  internet üzerinde bir kredi almaya çalışırken aylarca oldu ve
  5200 $ toplamı i umutsuz oldu kandırdı
  Online okunaklı kredi borç veren bir kredi alma kim olmaz
  Benim ağrıları eklemek, sonra ben bir arkadaşımı temasa karar
  Son zamanlarda online kredi kim var, biz yaklaşık tartışılan
  Sorun ve sonuca o adında bir adam hakkında bana
  MRDAVIDREYNOLDSINVESTMENTLIMITEDHOTMAIL .COM CEO'su olan Bay DAVID REYNOLDS
  Yani ben% 2 düşük faiz oranı ile (320,000.00USD) bir kredi toplamı için uygulanan, bu yüzden
  Stres ve tüm hazırlıkları olmadan kolayca kabul edildi
  kredi transferi konusunda ve daha az yapılan yerlerde
  kredi benim bankaya yatırılır olan, iki (2) gün bu yüzden istiyorum
  hızla onunla temasa kredi ihtiyacı olan birini tavsiye etmek
  via: (mrdavidreynoldsinvestmentlimitedHOTMAIL .com) o değil
  Bu yapıyorum biliyorum ben Tanrı onu korusun olacağını dua
  iyi şeyler o hayatımda yapmış.
  Türkiyenin Başkenti
 • mrbobeood
 • Eğer bir kredi ihtiyacınız var mı? İletişim mrbobwood kredi Şirketi biz vb bireyler, firmalar, sigorta, Merkez Belçika yaşam süresi fırsatı kredisi veriyor. Eğer herhangi bir mali zorluk ya da yatırım kredisi ihtiyacı var yoksa biz tüm mali sorunlar geçmişte yapmak için buradayız olarak başka arama faturalarınızı ödemek için bir kredi ihtiyacım var. Biz% 2 faiz oranı ile herhangi bir para mezhep kredinin her türlü sunuyoruz. Ben size mali sorun olduğunu çözmek için kredinin her türlü size yardımcı olmaya hazır olduklarını bildirmek için bu büyük orta kullanmak istiyorum. Bize e-posta: mrbobwoodHOTMAIL .com
 • Theresa Theresa
 • Eğer bir işadamı ya da kadın mısınız? Herhangi bir mali sorun veya varsa kendi işinizi başlatmak için paraya ihtiyacım var? Eğer faturaları veya yerleşmek için borçlarını ödemek ya da yaparsanız güzel bir iş başlatmak için bir kredi ihtiyacım var? Eğer düşük kredi puanı var mı ve zor yerel banka / sermaye başka bir finansal kurumdan bir ipotek almak için arıyor? İsterseniz mı, herhangi bir nedenle bir kredi veya finansman ihtiyaç

  * Taşıt Kredisi
  * Emlak Kredileri
  * İşletme Kredileri
  * Diğer Krediler
  * Kredi
  * MasterCard

  Ben Theresaloancompanygmail .com: e-posta yoluyla bizimle irtibata geçiniz
  Not: Krediler sadece 2 yıllık% faiz oranı sağlamaktadır. Eğer konut olmalı dünyanın herhangi bir ülkesinde kredi verilecektir umuyoruz.

  Herhangi bir müşteri ihtiyacı, biz bir kredi işleme dosyayı açmak için aşağıdaki bilgileri sağlamanız gerekir.

  1. TAM ADI: ...............................
  2. ADRES: .............................. .. ...
  3. ÇALIŞMA: .....................
  4. DURUM: ........................
  5. ŞARTLAR: ........................ ..
  6. Şehir: ...........................
  7. CİNSİYET: ............................
  8. Yaş ........................... ..
  9. CEP TELEFON NUMARASI: ............ ..
  KREDİ 10. SAYISI GEREKLİ: ..........
  Gelir 11.Monthly ..................
  Of 12.DURATIO: ..................... ..
  13. KREDİ AMAÇ ...............

  İşbirliğiniz için teşekkürler
  Theresa KREDİ ŞİRKETLERİ
  E-POSTA ADRESİ: Ben Theresaloancompanygmail .com
 • Kathie Smith

 • Are you seeking for a legitimate lender from the internet? My name is Kathie Smith, United State.please i want to advice you to beware of loan from the China and any part of Malaysia because they are all scammers. I have been scammed over 6 times until i came across a loan company from United State. They are so wonderful and serious minded company. I would advice you contact them if you are in need of loan of any kind(personal or business) because i got a loan from them without any stress after meeting their requirement. Their contact info is: http://www.dennishopkinsfinancehome.com/ or dennishopkins_financehomelive .com or dennishopkins69yahoo .com Tel: USA +12404374240 Skype ID:roger.n.william
 • Kathie Smith

 • Are you seeking for a legitimate lender from the internet? My name is Kathie Smith, United State.please i want to advice you to beware of loan from the China and any part of Malaysia because they are all scammers. I have been scammed over 6 times until i came across a loan company from United State. They are so wonderful and serious minded company. I would advice you contact them if you are in need of loan of any kind(personal or business) because i got a loan from them without any stress after meeting their requirement. Their contact info is: http://www.dennishopkinsfinancehome.com/ or dennishopkins_financehomelive .com or dennishopkins69yahoo .com Tel: USA +12404374240 Skype ID:roger.n.william
 • Ronald faris
 • FİNANSAL GÜVEN KAZANMAK İÇİN HOŞ GELDİNİZ
  Biz bireysel krediler ve işletme kredileri ile uygun faiz oranı sadece % 3 yıllık ama bileşik için aylık sağlar. Biz Yurtiçi hem de uluslararası iş, daha fazla bilgi için bize genişleme ve büyüme, temas için ihtiyaçlarınızı karşılamak için yaratıcı çözümler bizim finansman kaynakları uzmanlaşmak bizim
  email::dporterwintrustmortgageoutlook .com

  Sizi dinlemek için bekliyoruz
  GÜVEN İPOTEK KAZANMAK
 • jane
 • Merhaba, ben Bayan Janet Robort, senin borçlarını ödemek için acil kredi ihtiyacınız yoksa kredi işinizi geliştirmek gerekiyor loan.Do yaşam süresi fırsat vermek Kurtbağrı kredi borç veren duyuyorum?
  biz cevap vereceğiz çünkü? bankalar ve yardım için diğerleri finansal kurumlar ve onlardan henüz hiçbir yardım gitti Bir ipotek veya konsolidasyon kredi ihtiyacım var var, artık bugün arama senin
  Finansal problems.We iş geliştirmek ve biz de% 2 oranında kredi vermek kötü credit.We sahip mali yardım vermek, faturaları ödemek için bireysel fon ödünç ve biz de birey ve gruplara gizli yardım sunmak
  janetrobortgmail .com adresindeki assistance.contact bize bugün ihtiyaç ve sen yaptın mutluluk duyacağız kim
 • Meryl Heitinga
 • Belirli bir kredi teklifi arıyor olmuştur? Belki yılda 2% oranında büyük krediler, ya da ucuz ve hızlı krediler için meşru bir borç veren acil faturaları ve borçları ödemek için? Şimdi bize, (financialassuranceloansgmail .com, financialassuranceloansaccountant .com)
 • Mary McCall

 • Hello everyone my name is Michelle Forbes, am here to testify how i was scammed by various loan lender from this site.I was in need of a loan and i applied from various loan lenders from this very site.They asked me to pay some amount of money at different basis but i never get my loan.This was how i lost the sum of 35000USD .I was now in debt because i borrowed the money from a friend.
  One day a friend of mine introduce me to Dennis Hopkins.He told me how he has helped him with loan at several cases without any delay.I was scared and never believe him.He urge me to trust him,this was how i was introduce to him through his email dennishopkins_financehomelive .com .He told me he will offer me the loan that i only need to comply with them.I did as he told me and without any delay,i received my loan as he earlier promise. Am here to tell you that most of the loan lenders in this site are scammers. If you truly need a genuine loan please meet Dennis Hopkins through his Website:http://www.dennishopkinsfinancehome.com/ or dennishopkins_financehomelive .com or dennishopkins69yahoo .com Tel: USA +12404374240 Skype ID:roger.n.william .He is a registered reliable loan lender.
 • Mary McCall

 • Hello everyone my name is Michelle Forbes, am here to testify how i was scammed by various loan lender from this site.I was in need of a loan and i applied from various loan lenders from this very site.They asked me to pay some amount of money at different basis but i never get my loan.This was how i lost the sum of 35000USD .I was now in debt because i borrowed the money from a friend.
  One day a friend of mine introduce me to Dennis Hopkins.He told me how he has helped him with loan at several cases without any delay.I was scared and never believe him.He urge me to trust him,this was how i was introduce to him through his email dennishopkins_financehomelive .com .He told me he will offer me the loan that i only need to comply with them.I did as he told me and without any delay,i received my loan as he earlier promise. Am here to tell you that most of the loan lenders in this site are scammers. If you truly need a genuine loan please meet Dennis Hopkins through his Website:http://www.dennishopkinsfinancehome.com/ or dennishopkins_financehomelive .com or dennishopkins69yahoo .com Tel: USA +12404374240 Skype ID:roger.n.william .He is a registered reliable loan lender.
 • elijah roland
 • Apply for a quick and convenient loan to pay off bills and to start a new financing your projects at a cheapest interest rate of 3%. Do contact us today via: elijahloanfirmoutlook .com with loan amount needed as our minimum loan offer is 1,000.00 to any choice of loan amount . I am certified ,registered and legit lender . You can contact me today if you are interested in getting this loan, contact me for more information about the loan process, process like the loan terms and conditions and how the loan will be transferred to you. I need your urgent response if you are interested.
 • Roland drew
 • , Bay / Bayan Merhaba
  Sonunda kredi dosyaları başvurunun reddine yoluyla çıkmazı bankalar, kırmak için mali zorluklar ile başa çıkmak için, bireyler arasındaki nakdi kredi ihtiyacınız var? Sana ihtiyacım var tutarında bir kredi yapmak mümkün bireysel finans uzmanları ve hayatınızı kolaylaştırmak koşullar duyuyorum. Bunlar Mali size yardımcı olabilir hangi alanlardır

  ev borcu
  bireysel Krediler
  Yatırım Kredileri
  Borç konsolidasyonu kredi
  Kredi Toplama

  biz çok nazik kredi ihtiyacı olan herhangi bir vücut için 1000 € dan 100.000.000 € kredi sunuyoruz adresinden acil kredi için bugün bize bizim

  E-posta: privatelanders12outlook .com

  http://privatelander.yolasite.com
 • Evans Omo
 • İyi müşteri,

  Biz, kayıtlı garantili ve Hükümet, uluslararası para krediler şirket sertifikalı, A Kişiselleştirilmiş hizmet All Your Mali İhtiyaçları biz 2 çok düşük faiz oranıyla bireyler, şirketler, kuruluşlar, ticari kuruluşlar kredi) kredi sunuyor biz Sağlayıcıları vermek % biz herhangi bir nedenle ve acil ihtiyaçlar için kişisel kredileri, borç Konsolidasyon Kredi, Girişim Sermayesi, Ticari Kredi, eğitim kredisi, ev kredisi ve kredi sunuyoruz, biz bankalar ve diğer tarafından kapatmak mı şirketler ve bireyler, uluslararası kredi vermek Finansal kurumlar, bugün bize ulaşın olarak artık endişe de ödenmemiş faturaları var mı? Artık Endişe, biz 500,000,000.00 € 5.000 € (Beş Bin EURO) krediler her türlü dışarı vermek, biz size yardımcı olabiliriz, E-posta bize Ciddi ve dürüst bir kişi için, daha fazla bilgi için bizimle irtibata edilir çekinmeyin % 2 (Beşyüz Milyon EURO), Biz de ABD DOLARI, sterlin ve zaman için daha birçok teşekkür, Çeşitleri Saygılar, Sayın Diego Carlos CEO'su ödünç


  E-posta: cooperativeworld.orggmail .com
 • Roland drew
 • , Bay / Bayan Merhaba
  Sonunda kredi dosyaları başvurunun reddine yoluyla çıkmazı bankalar, kırmak için mali zorluklar ile başa çıkmak için, bireyler arasındaki nakdi kredi ihtiyacınız var? Sana ihtiyacım var tutarında bir kredi yapmak mümkün bireysel finans uzmanları ve hayatınızı kolaylaştırmak koşullar duyuyorum. Bunlar Mali size yardımcı olabilir hangi alanlardır

  ev borcu
  bireysel Krediler
  Yatırım Kredileri
  Borç konsolidasyonu kredi
  Kredi Toplama

  biz çok nazik kredi ihtiyacı olan herhangi bir vücut için 1000 € dan 100.000.000 € kredi sunuyoruz adresinden acil kredi için bugün bize bizim

  E-posta: privatelanders12outlook .com

  wapsite: http://privatelander.yolasite.com
 • mark jude
 • Günaydın
  Çok orijinal bir kredi için arıyorsunuz?
  Krediler için başvuru, selamlar güven Mortgage şirketi kazanmak.
  Kredi borç veren onaylı olup,
  İşinizde mali yardım ister misin?
  Rüya ev ve araba satın almak istiyor musunuz?
  Bir iş kurmak istiyor musunuz ve nerede başlatmak için bilmiyor musun?
  Sen sürekli, bankalar ve diğer mali kurumlar tarafından aşağı çevrildi?
  Çünkü biz % 3 uygun fiyatlı bir faiz oranıyla kredi dışarı vermek daha fazla endişe? 24 saat içinde işlenir. Biz krediler 5.000-100.000.000 USD, e-posta menzili içinde dışarı vermek: dporterwintrustmortgageoutlook .com

  Sizi dinlemek için bekliyoruz
  GÜVEN İPOTEK KAZANMAK
 • genera mike
 • Merhaba, ben Sayın Samson, kredi sağlamak bireysel kredi kredi boxim. olup olmadığını
  Sen borçlarını ödemek için kredi ihtiyacınız veya bir kredi ihtiyacım var
  işinizi geliştirmek? Siz Bankası ve diğer tarafından reddedilmiş
  Finansal kuruluşlar? Bir konsolidasyon kredi veya ipotek ihtiyacınız var mı? arama
  Daha fazla bilgi için tüm mali sıkıntılara tarih yapmak için buradayız çünkü.
  Finansal ihtiyacı olan bireylere borç
  Için, kötü kredi kim, yardım ya da faturaları ödemek için paraya ihtiyacım var
  % 2 seviyesinde iş yatırım. Ben bu orta kullanmak istediğiniz
  Biz alıcıya güvenilir yardım sağlamak olduğunu söyleyecektir ve
  kredi sunmak için istekli olacaktır. Yani e-posta yoluyla bize en bugün başvurun:
  samsonberry202HOTMAIL .com
 • Michael Veronica
 • Merhaba herkes, ben ismen Michael Veronica duyuyorum ve ben Virginia Beach ABD'de yaşayan, ben internet üzerinde bir kredi almaya çalışırken pek çok ay sonra hayatımda Tanrı'nın iyiliği hakkında konuşmak gibi olacak ve bu yüzden oldu kandırdı edildi Online okunaklı borç veren bir kredi almak umutsuz. Ama Tanrı bu ki, ben bir arkadaşımdan bir açıklama Mike Moukane denilen gördüm ve o herhangi bir stres olmadan kendi kredi hızlı ve kolay nereden diye bir kontrol Bay Mason Diego adında bir adamla beni tanıştırdı o bu okunaklı kredi firma hakkında konuştuk Diego Kredi Şirketi adında bir firma, Yani ben% 2 düşük faiz oranı ile kendi yeni bir iş kurmak bir kredi toplamı ($ 120,000.00USD) için uygulanan, bu yüzden kredi onaylanmış ve 48 saat daha az benim banka hesabına yatırıldığına o ben bir kredi hızlı ve nazik e-posta yoluyla irtibata kolay almakla ilgilenen sen herkese tavsiye ediyorum bu yüzden benim faturaları ödemek için de benim kırık iş çalışmasını sağlamak için elimden kredi almak mümkün oldu ve nasıl oldu: {diegoloancompany00 Bugün onlarla temasa hayatımın en büyük tanıklığı okumak ve internet aldatmaca arındırılmış olarak @ gmail.com} herhangi bugün ihtiyacınız kredinin tür teşekkür almak için.
 • Michael Veronica
 • Merhaba herkes, ben ismen Michael Veronica duyuyorum ve ben Virginia Beach ABD'de yaşayan, ben internet üzerinde bir kredi almaya çalışırken pek çok ay sonra hayatımda Tanrı'nın iyiliği hakkında konuşmak gibi olacak ve bu yüzden oldu kandırdı edildi Online okunaklı borç veren bir kredi almak umutsuz. Ama Tanrı bu ki, ben bir arkadaşımdan bir açıklama Mike Moukane denilen gördüm ve o herhangi bir stres olmadan kendi kredi hızlı ve kolay nereden diye bir kontrol Bay Mason Diego adında bir adamla beni tanıştırdı o bu okunaklı kredi firma hakkında konuştuk Diego Kredi Şirketi adında bir firma, Yani ben% 2 düşük faiz oranı ile kendi yeni bir iş kurmak bir kredi toplamı ($ 120,000.00USD) için uygulanan, bu yüzden kredi onaylanmış ve 48 saat daha az benim banka hesabına yatırıldığına o ben bir kredi hızlı ve nazik e-posta yoluyla irtibata kolay almakla ilgilenen sen herkese tavsiye ediyorum bu yüzden benim faturaları ödemek için de benim kırık iş çalışmasını sağlamak için elimden kredi almak mümkün oldu ve nasıl oldu: {diegoloancompany00 Bugün onlarla temasa hayatımın en büyük tanıklığı okumak ve internet aldatmaca arındırılmış olarak @ gmail.com} herhangi bugün ihtiyacınız kredinin tür teşekkür almak için.
 • Mr Paul Green
 • Merhaba Am Mr Paul Green,% 3 faiz oranıyla açık ve anlaşılabilir bir şart ve koşullar krediler Meşru ve güvenilir kredi lender.I vermek Am. Sadece 5000 $ 6.000.000 $ USD Euro Ve Pound itibaren. Ben faturaları ödemek için İş Kredileri, Bireysel Krediler, Öğrenci Kredisi, Araç Kredisi ve Kredi veriyoruz. Çok acilen bir kredi ihtiyacınız varsa. Eğer kötü kredi kaydı var sorununuza çözümler ev için başvuruda yapın. Bu AD.or için acil cevap bize e-posta bekliyor: ( paulloanfundshelpgmail .com )

  bireysel Krediler
  Pay Day Kredileri
  araç Finansmanı
  Ev Kredileri
  borç Danışmanlık
  İşletme Kredisi
  Öğrenci kredisi
  Konsolidasyon Kredi
  Medikal Kredi
  Bize Ulaşın Bugün: ( paulloanfundshelpgmail .com )
 • Shola Clark
 • Eğer büyük bir finansal kriz vardır ve acil yardıma ihtiyacım var? Charity Kurumu Afrika her ve herkes mutlu bir hayat olsun ve yatırım ve daha fazla para kazanmak için bir şans verdi !!! Biz yetenekli müşteri ve kadar% 3 faiz oranı düşük bir faiz oranı hızlı ve kolay onay sunuyoruz. İlgilenen kişiler Bay Johnson Lukejohnson@charitycorporationafrica.com~~dobj irtibata geçebilirsiniz

 • Anita Francis

 • Eğer bir kredi alma düşünüyor musunuz? Eğer kendi işinizi başlatmak için acil kredi ihtiyacı ciddi misin? Borçlu musunuz? Bu dileğini gerçekleştirmek için bir şans, biz e-posta yoluyla bize ulaşın bireysel kredi, iş kredileri ve kurumsal krediler ve daha fazla bilgi için% 2 oranında faiz ile kredi vermek her türlü: (anitaloanfirm1live .com)
 • Gerard Sanchez
 • Merhaba, ben Bay Gerard Sanchez, yaşam süresi fırsat kredileri veren özel bir kredi borç veren duyuyorum. Eğer borçlarını temizlemek için acil kredi ihtiyacınız veya işinizi geliştirmek için bir sermaye kredi gerekiyor mu? Eğer bankalar ve diğer mali kurumlar tarafından reddedilmiş? Bir konsolidasyon kredi veya ipotek ihtiyacınız var mı? Burada geçmişte tüm finansal sorunlar için, çünkü artık bak. Biz kötü bir kredi var ya da para ihtiyacı% 2 oranında iş yatırım, faturaları ödemek için maddi desteğe ihtiyacı olan bireylere, para ödünç. Biz güvenilir ve yararlanıcı yardımda ve size bir kredi sunmak için istekli olacağını sizi bilgilendirmek için bu orta kullanmak istiyorum. Yani e-posta ile bize bugün: (gerardsanchezloangmail .com)
 • Pala Sevtap
 • Merhaba,
  Bu Susan James, özel kredi borç veren kamuoyunu bilgilendirmek için bir mali fırsat herkese açıktır herhangi bir mali yardıma ihtiyacı olduğunu. % 3 faiz oranıyla açık ve anlaşılabilir bir terim ve bireyler, firmalar ve şirketlerin koşulları kredi vermek altında biz. E-posta usa bugün: (happyloanlinkoutlook .com)

  http://happyloanlink.yolasite.com/
 • hazan adrian
 • Merhaba
     Bir finansman ihtiyacı var mı? Eğer öyleyse, bizim için hızlı ve ucuz krediler bugün İletişime geç finansal desteğe ihtiyacı olan birey ve şirketlere% 3 oranında dünyanın herhangi bir kredi sunuyoruz. Şimdi de bize

  E-posta: marketinghermesinvestmentoutlook .com

  Hermes Yatırım Yönetimi
  Lloyds Chambers
  1 Portsok yol
  Londra E1 8HZ
 • Sandra Lawrence
 • Eğer kişisel bir kredi arıyor, ya mısınız bir banka tarafından kredi reddetti vardı. Ben% 2 İlgi düşük ve uygun faiz oranı şirketler ve bireyler için kredi vermek. E-posta yoluyla bizimle irtibata geçiniz:
  eeasylifeloansgmail .com
 • Adsız
 • BİZ SERT PARA KREDİ GRANT

  % 5 - Biz% 3 arasında değişen faiz oranı, sabit para krediler ve kredi her diğer türleri hibe. Biz 1,000.00 100 Milyon USD / sterlin / EURO arasında değişen, geniş kredi Ulusu dışarı verin. Biz% 75 mülk edinimi ile ilgili -85% bir LTV ile% 100 ve fon. Eğer ilgileniyorsanız e-posta yoluyla bize ulaşın; fredlenders01gmail .com

  selamlar
  Sayın Fred Finliler
 • Mrs Rose Berry
 • BİR KREDİ İHTİYACI DO

  Merhaba,

  Biz mali zorluk geçiyor ya da herhangi bir finansal karmaşa içinde iseniz finansal help.So olarak, yardımcı Hıristiyan Örgütü ihtiyaçları insanlara yardım için kuruldu, ve kendi işinizi kurmak için para gerekiyor, yoksa krediyi ihtiyaç Borcunu yerleşmek ya da faturalarınızı ödemek, güzel bir iş kurmak veya sabit yerel bankalardan sermaye kredisi almak için buluyor, İncil için e-posta yoluyla mrsladykimberlyloanlender-usaHOTMAIL .com bugün bize Luke 11:10 "diyor" aldığı soruyor herkes; O kim buluntuların istiyor; ve darbelere ona, kapı .Yani İsa aynı dün, bugün ve sonsuza bu fikirli ciddi ve Tanrı korkan insanlar içindir more.Please çünkü bu fırsatı senden geçmesine izin vermeyin "açılacak.

  Adınız:
  SEKS;
  YAŞ;
  Ülke
  Kredi miktarı:
  Kredi Süre:
  KREDİ AMACI;
  SİZİN AYLIK GELİR;
  Geçerli Cep Telefonu:

  Biz bekle gibi kişiye Anlayışınız için teşekkürler

  Selamlar
  Idare
  E-mail: mrsladykimberlyloanlender-usaHOTMAIL .com
 • Testco Saving Credit Union
 • Bu Sayın İlgili Selamlar,

  Biz, TESTCO TASARRUFU KREDİ BİRLİĞİ yılda% 2 gibi çok düşük bir faiz oranıyla kredi sunuyor, size hiç var! Kişisel kredileri, borç Konsolidasyon Kredi, Girişim Sermayesi, İş Kredisi, Eğitim Kredisi, Konut Kredisi ya da "herhangi bir nedenle kredi teklif bankanız tarafından geri çevirdi? Eğer borç misiniz? ödenmemiş faturaları var mı? Eğer kötü kredi var mı, bir iş kurmak gerekiyor mu? Endişe artık size bir düşük faiz loan.We teklif kredisi sunmak için buradayız olarak Beş Bin dolar ($ 5,000.00) bir asgari miktarı gelen ve sizin kişisel bilgilerinizi bizimle temas kurmaktan çekinmeyin ilgileniyorsanız on milyon dolar ($ 10,000,000.00) bir Maksimum Rang değişen

  testcosavingcreditunionoutlook .com: bize e-mail
  Sevgilerimle,
  Müşteri Hizmetleri
  Testco Tasarruf Kredi Birliği (TSCU)
  Bay John Morrison
 • sunny micheal
 • Daha fazla bilgi için e-posta ile bana geri alirim Için: dporterwintrustmortgageoutlook .com
  Eger sirketler, isletmeler ve kuruluslar için proje finansmani ihtiyaci var mi?
  Eger tarimsal kalkinma kredisi ihtiyaciniz var mi?
  Eger bir is baslatmak için bir kredi gerekiyor mu?
  Eger faturalarinizi ödemek için bir kredi gerekiyor mu?
  Tibbi kredi ihtiyaciniz var mi?
  Eger kisisel kredi ihtiyaciniz var mi?
  Eger bir araba satin almam gerekiyor mu?
  Isinizi genisletir krediyi ihtiyaciniz var mi?
  Çiftlik ekipmanlari kredi gerekiyor mu?

  Cevabimiz evet e-posta ile bize bugün ise, dporterwintrustmortgageoutlook .com
  Biz düsük faiz oraniyla size kredi verebilir.

  Bizim ana hizmet için sirketler, isletmeler ve kuruluslar için uluslararasi proje finansmani saglanmasidir

  eglence, turizm, eglence ve insaat sektörlerinde önemli arazi gelistirme projeleri.

  Daha fazla bilgi için e-posta ile bana geri alirim Için: dporterwintrustmortgageoutlook .com
 • paul elvis
 • Merhaba,
  Bu Susan James, özel kredi borç veren kamuoyunu bilgilendirmek için bir mali fırsat herkese açıktır herhangi bir mali yardıma ihtiyacı olduğunu. % 3 faiz oranıyla açık ve anlaşılabilir bir terim ve bireyler, firmalar ve şirketlerin koşulları kredi vermek altında biz. E-posta usa bugün: (happyloanlinkoutlook .com)


  http://happyloanlink.yolasite.com/
 • Phil Howardson
 • İyi günler Kredi arayanlar

  Seni ben 45 milyon dolara 500 dolar kredi vermek olduğunu bildirmek ve% 3'lük bir düşük faiz oranı için buradayım.

  Ben bu yüzden sadece ciddi başvuranların bu kredi için geçerli olmalıdır, iyi davrandım adamım.

  Kredinin Hakkında i istemek hiç olabilecek kredinin her türlü vermek, yani bugün uygulamak ve iyi bir yaşam tadı. Biz de eğitimli insanlar çünkü Ayrıca, biz aldatmaca müşterilerine hiçbir zaman var ve biz çok iyi bizim işine bak.

  Biz hızla size katılmak böylece bizim e-posta yoluyla bizden bugün uygulayın.
  Kredinin çok daha iyi ayrıntılar için philloanfirm2yahoo .com şimdi bize ulaşın.

  Ben senin hızlı tepki umut
  Phil Howardson
 • CARO WHITE
 • PRUDENT VE GİZLİ SERVİS KREDİ BİR kredinin teminatı İFADESİ, siz de BİR partaker OLABİLİR!

  Her biri Merhaba, ben ismen Bayan Caro Beyaz, ABD vatandaşı değilim. Ben hemen, şimdi zengin övünebilir Rabbi borç ve başarılı bir kadına perişanlık bir seviyede, zarafet çim benim hayatımı değiştirdi gerçek okunaklı kredi götürdü nasıl tanıklık yayın için bu orta kullanmak istiyorum Stres veya mali zorluklar olmadan zengin ve sağlıklı mutlu bir hayat. Bugün artık namus bir kadın olarak kabul ediyorum. Internet üzerinde bir kredi almaya çalışırken ay sonra, o boşuna oldu ve bana 2000 $ toplamı kandırdı dolandırıcılığı, eline oldu. Bu gerçekleştiğinde, ben o kadar şaşkın ve umutsuz ve benim ağrıları eklemek olmayacak bir gerçek okunaklı ve gerçek kredi borç veren çevrimiçi beni bulmak için Tanrı'ya dua oldu. Yani son zamanlarda çevrimiçi bir kredi var bir arkadaşım aramaya karar verdi, biz bu konuda tartışmak ve bizim sonuçlandırılması için o RAYMOND RUSSELL INTERCONTINENTAL FİNANS DÜNYADA CEO'su Bay Russell Raymond adında bir adam bahsetti. Yani her yıl% 3 gibi düşük bir faiz oranı ile, miktarı ($ 506,000.00) için bir kredi için uygulanacak ve onları benim maksimum şirket verdi ve Kurumca bana verilen talimatlara uymak, ve yakında benim kredi onaylandı Kolayca herhangi bir stres ya da gecikme ve transfer kredisi ile ilgili ve benim banka hesabına yatırılır kredinin en az iki (2) gün içinde yapılan tüm hazırlıklar olmadan. Halkım uzak ve yakın, bu büyük bir tanıklığı değil mi? Bu artık kötü olanları vardır nerede hala iyi ve dürüst olanlar vardır inanmak beni yapar. (Russellintercontinentalfinancegmail .com), hep Allah'a o Cennette dua: Ben orada, gerçek ve hakiki bir kredi güvenli aşağıdaki e-posta adresi üzerinden Russell Raymond Intercontinental Finans irtibata lütfen isteyen olduğunu size tavsiye etmek istiyorum O hayatımda yapmış iyi şeyler için onu korusun. Birçok dolandırıcılık online kredi borç veren ararken kez daha, dikkatli olun! Ben her zaman insanlara anlatmak bir şey bu kurumda bir kredi için başvuran, bir azami iyi niyet ve güven layık sahip olmasıdır.

  Ve Tanrı korusun teşekkür ederiz

  İmzalı
  Bayan Caro Beyaz
 • mrs cruz berry


 • ACİL KREDİ TEKLİF HEMEN BAŞVUR.
  Selam,
  İsmim Ben bu son 5 ay içinde gerçek bir şirket kredileri için arama oldu ve tüm bana onlara güven yapılan dolandırıcılığı ve sonunda çok var, ben evliyim, Texas, ABD geliyorum, Bayan Michel Robert gün hepsi benim umut, kayıp şaşkın ve sinirli, benim aile beslemek çok zor görünüyor oldu, karşılığında hiçbir şey vermeden paramı aldı, ben internette kredi şirketleri ile ilgisi var istemedim, o yüzden gittim Bir arkadaşımdan borç, ona olanları her şeyi anlattım ve o bir kredi şirketi sadece alınan% 2 gibi çok düşük bir faiz oranı, benim için kredi ihtiyacı herhangi bir miktarda bana yardımcı olabilir bilir size yardımcı olabilir dedi onlardan kredi, o kredi nasıl uygulanacağına dair bana yönetti, ben yaptım
  o bana, ben E-posta onlara uygulanan: (goodnewsloaninvestment001gmail .com)
  , Tekrar mutlu ve zengin duyuyorum ve bunun gibi kredi şirketleri hala her yerde bu dolandırıcılığı var ben Tanrı'ya şükür, ben inanamadım, Lütfen ben hiç düşünmemiştim, ama ben denedim ve benim en büyük sürpriz ben 24 saat içinde kredi var Ben (goodnewsloaninvestment001gmail .com) başarısız ve hayatınızı benim gibi değişecektir asla gitmek için kredi ihtiyacı olan var herkese tavsiye ediyoruz. Goodnews ŞİRKET KREDİLER hızla bugün başvurun ve onlardan kredi almak, Allah hakiki kredi sunan Goodnews Pany kredi şirketi korusun.
 • Denis Bradford

 • Biz düşük sadece% 2 faiz oranı ve kredi check krediler sunuyoruz, bizim hizmet kredileri uygulama 12 saat içinde onaylanır hızlı ve çok güvenilir, biz 20 milyon $ maksimum 2.000 $ minimum mesafeden teklif hizmetlerimizi ilgileniyorsanız krediler 18 yıldır sadece insanlar sunulmaktadır, e-posta (denisbradfordloansevicegmail .com) tarafından bize ve bugün kredi almak için gereklidir.
 • sunny micheal
 • Win güven ipotek Hükümet kayıtlı finansal şirket onaylanmıştır.
  Eğer bir iş adamı ya da kadın mısınız? Eğer herhangi bir mali misiniz
  karışıklık veya kendi işinizi kurmak için para gerekiyor?
  Eğer borç yerleşmek ya da faturalarınızı ödemek için kredi gerekiyor ya da
  Güzel bir iş başlatmak? Biz krediler sunuyoruz
  % 3 faiz oranı.
  e-posta yoluyla bize ulaşın: dporterwintrustmortgageoutlook .com
  telefon numarası ::: + 2348159907177

  şirket ::: WIN GÜVEN MORTGAGE
  Adresiniz ::: 57ae oba emlak yol
  p.o. kutusu ::: 5235w
  Whsapp Beni on ::: + 2348159907177
 • Nora Cash
 • Eğer acil bir kredi ihtiyacınız var mı? Eğer borcu vardır? ne olursa olsun durumlarda, şimdi artık, Hizmetlerimiz Hızlı olan Kolay ve Güvenli kredi endişelenmeyin, size banka tarafından reddedildi ?, işinizi finanse etmek için acil kredi ihtiyacım var. 2000 euro kadar borç - 1,000.000 euro Bugün! Bu e-posta adresinden kredi bilgileri ile bize ulaşın: noramildred.loanHOTMAIL .com

  Not: Eğer 24 saat içinde bir ön cevap ve fon bekliyoruz

  Saygılarımızla.
  Bayan Nora
 • Roland drew
 • Merhaba
    Eğer acil bir Kredinin ihtiyacı var mı? Evet şimdi hızlı ve uygun fiyatlı bir kredi için bugün bize ulaşın. Biz bu Aralık € 1000 € 100.000.000 iş kredi sunmak ve bizim faiz oranı, finansal yardıma muhtaç birey ve şirketlere sadece% 3 olduğunu. Yani lütfen şimdi bize ulaşabilirsiniz

  E-posta: privatelanders12outlook .com
 • CARO WHITE
 • PRUDENT VE GİZLİ SERVİS KREDİ BİR kredinin teminatı İFADESİ, siz de BİR partaker OLABİLİR!

  Her biri Merhaba, ben ismen Bayan Caro Beyaz, ABD vatandaşı değilim. Ben hemen, şimdi zengin övünebilir Rabbi borç ve başarılı bir kadına perişanlık bir seviyede, zarafet çim benim hayatımı değiştirdi gerçek okunaklı kredi götürdü nasıl tanıklık yayın için bu orta kullanmak istiyorum Stres veya mali zorluklar olmadan zengin ve sağlıklı mutlu bir hayat. Bugün artık namus bir kadın olarak kabul ediyorum. Internet üzerinde bir kredi almaya çalışırken ay sonra, o boşuna oldu ve bana 2000 $ toplamı kandırdı dolandırıcılığı, eline oldu. Bu gerçekleştiğinde, ben o kadar şaşkın ve umutsuz ve benim ağrıları eklemek olmayacak bir gerçek okunaklı ve gerçek kredi borç veren çevrimiçi beni bulmak için Tanrı'ya dua oldu. Yani son zamanlarda çevrimiçi bir kredi var bir arkadaşım aramaya karar verdi, biz bu konuda tartışmak ve bizim sonuçlandırılması için o RAYMOND RUSSELL INTERCONTINENTAL FİNANS DÜNYADA CEO'su Bay Russell Raymond adında bir adam bahsetti. Yani her yıl% 3 gibi düşük bir faiz oranı ile, miktarı ($ 506,000.00) için bir kredi için uygulanacak ve onları benim maksimum şirket verdi ve Kurumca bana verilen talimatlara uymak, ve yakında benim kredi onaylandı Kolayca herhangi bir stres ya da gecikme ve transfer kredisi ile ilgili ve benim banka hesabına yatırılır kredinin en az iki (2) gün içinde yapılan tüm hazırlıklar olmadan. Halkım uzak ve yakın, bu büyük bir tanıklığı değil mi? Bu artık kötü olanları vardır nerede hala iyi ve dürüst olanlar vardır inanmak beni yapar. (Russellintercontinentalfinancegmail .com), hep Allah'a o Cennette dua: Ben orada, gerçek ve hakiki bir kredi güvenli aşağıdaki e-posta adresi üzerinden Russell Raymond Intercontinental Finans irtibata lütfen isteyen olduğunu size tavsiye etmek istiyorum O hayatımda yapmış iyi şeyler için onu korusun. Birçok dolandırıcılık online kredi borç veren ararken kez daha, dikkatli olun! Ben her zaman insanlara anlatmak bir şey bu kurumda bir kredi için başvuran, bir azami iyi niyet ve güven layık sahip olmasıdır.

  Ve Tanrı korusun teşekkür ederiz

        İmzalı
  Bayan Caro Beyaz
 • burak
 • Merhaba,
  Bankalar kredi elde etmek için aşağı döner,
  Benim şirket size yardımcı olmak için burada olduğu gibi bir kaygım yok.
  Bugün bir kredi için geçerlidir.
  % 2 faiz oranı, e-posta iletişim bağlantısı: kesteronlineservicegmail .com

  Saygılarımızla.
  şirket
 • Karim Finance
 • Merhaba, ne olursa olsun yerin tüm müşterilerine% 2 faiz oranlarıyla krediler sunuyoruz. Fonlama programıyla ilgili daha fazla sorularınız için. Posta yoluyla Bize bugün: karimfinance1outlook .com
 • Dianomi Limited
 • İyi gün,

  Biz dünyanın her yerine 1 yıl geri ödeme süresi 20 dönemde% 3 gibi düşük çok az yıllık Faiz Oranları ile Özel Ticari ve Bireysel Krediler sunun. Biz 5000 $ 10.000.000 $ aralığında kredi veriyoruz. Bizim kredileri de maksimum güvenlik için sigortalı önceliğimizdir

  * Eğer mali sıkılmış mı?
  * Eğer kredi ve borçlarını ödemek için para aramaya musunuz?
  * Eğer kendi işinizi kurmak için finans mi arıyorlar?
  * Çeşitli amaçlar için özel veya ticari kredilerin ihtiyacı var mı?
  * Eğer büyük projeleri yürütmek için kredi aramaya mı?
  * Çeşitli diğer işlemler için fon talep musunuz?
  * Yukarıdaki sorunlardan herhangi birine sahipseniz, sana yardımcı olabilirim ama ben% 3 faiz oranı benim kredi vermek olduğunu anlamak istiyorum.
  * 10.000.000 $ USD şey kadar ödünç.
  * Ödemek için 1 ila 20 yıl arasında seçim yapın.
  * Aylık ve Yıllık Plan geri ödemeleri arasında seçim yapın.
  * Esnek Kredi Şartları.

  E-mail: dianomilimited1gmail .com
 • S-B-F LTD
 • Daha fazla bilgi için e-posta ile bana geri alirim Için: stone.b.f.ltdgmail .com
  Eger sirketler, isletmeler ve kuruluslar için proje finansmani ihtiyaci var mi?
  Eger tarimsal kalkinma kredisi ihtiyaciniz var mi?
  Eger bir is baslatmak için bir kredi gerekiyor mu?
  Eger faturalarinizi ödemek için bir kredi gerekiyor mu?
  Tibbi kredi ihtiyaciniz var mi?
  Eger kisisel kredi ihtiyaciniz var mi?
  Eger bir araba satin almam gerekiyor mu?
  Isinizi genisletir krediyi ihtiyaciniz var mi?
  Çiftlik ekipmanlari kredi gerekiyor mu?

  Cevabimiz evet e-posta ile bize bugün ise, stone.b.f.ltdgmail .com
  Biz düsük faiz oraniyla size kredi verebilir.

  Bizim ana hizmet için sirketler, isletmeler ve kuruluslar için uluslararasi proje finansmani saglanmasidir

  eglence, turizm, eglence ve insaat sektörlerinde önemli arazi gelistirme projeleri.

  Daha fazla bilgi için e-posta ile bana geri alirim Için: stone.b.f.ltdgmail .com
 • CARO WHITE
 • PRUDENT VE GİZLİ SERVİS KREDİ BİR kredinin teminatı İFADESİ, siz de BİR partaker OLABİLİR!

  Her biri Merhaba, ben ismen Bayan Caro Beyaz, ABD vatandaşı değilim. Ben hemen, şimdi zengin övünebilir Rabbi borç ve başarılı bir kadına perişanlık bir seviyede, zarafet çim benim hayatımı değiştirdi gerçek okunaklı kredi götürdü nasıl tanıklık yayın için bu orta kullanmak istiyorum Stres veya mali zorluklar olmadan zengin ve sağlıklı mutlu bir hayat. Bugün artık namus bir kadın olarak kabul ediyorum. Internet üzerinde bir kredi almaya çalışırken ay sonra, o boşuna oldu ve bana 2000 $ toplamı kandırdı dolandırıcılığı, eline oldu. Bu gerçekleştiğinde, ben o kadar şaşkın ve umutsuz ve benim ağrıları eklemek olmayacak bir gerçek okunaklı ve gerçek kredi borç veren çevrimiçi beni bulmak için Tanrı'ya dua oldu. Yani son zamanlarda çevrimiçi bir kredi var bir arkadaşım aramaya karar verdi, biz bu konuda tartışmak ve bizim sonuçlandırılması için o RAYMOND RUSSELL INTERCONTINENTAL FİNANS DÜNYADA CEO'su Bay Russell Raymond adında bir adam bahsetti. Yani her yıl% 3 gibi düşük bir faiz oranı ile, miktarı ($ 506,000.00) için bir kredi için uygulanacak ve onları benim maksimum şirket verdi ve Kurumca bana verilen talimatlara uymak, ve yakında benim kredi onaylandı Kolayca herhangi bir stres ya da gecikme ve transfer kredisi ile ilgili ve benim banka hesabına yatırılır kredinin en az iki (2) gün içinde yapılan tüm hazırlıklar olmadan. Halkım uzak ve yakın, bu büyük bir tanıklığı değil mi? Bu artık kötü olanları vardır nerede hala iyi ve dürüst olanlar vardır inanmak beni yapar. (Russellintercontinentalfinancegmail .com), hep Allah'a o Cennette dua: Ben orada, gerçek ve hakiki bir kredi güvenli aşağıdaki e-posta adresi üzerinden Russell Raymond Intercontinental Finans irtibata lütfen isteyen olduğunu size tavsiye etmek istiyorum O hayatımda yapmış iyi şeyler için onu korusun. Birçok dolandırıcılık online kredi borç veren ararken kez daha, dikkatli olun! Ben her zaman insanlara anlatmak bir şey bu kurumda bir kredi için başvuran, bir azami iyi niyet ve güven layık sahip olmasıdır.

  Ve Tanrı korusun teşekkür ederiz

        İmzalı
  Bayan Caro Beyaz
 • Callifa Company
 • Dikkat Herkes

  Eğer gerçek ve güvenilir kredi yardımınıza ihtiyacımız var ve bir aldatmaca kurbanı olmak istemiyorsanız, ben you.This bir kanıtıdır bu olduğunu düşünüyorum bazı kendilerini kredi çağıran aptal ve nasıl tarafından yırtık nasıl, sonunda bir Tanrı nihayet faiz ve küçük BELIRTEÇ diğer gereksinimleri% 3 gibi en ucuz fiyatlara sahip, hayatım anlam verdi yardımcısı gönderdi aracılığıyla benim mali özgürlüğü var ve onlar daha fazla bilgi için ... kredi puanı bir lanet üzerinde vermeyin BU E-POSTA ADRESİ ÜZERİNDEN colemanloancompanygmail .com ... İLETİŞİM BU BÜYÜK kredi borç veren BUGÜN: colemanloancompany @ gmail bu büyük adam şimdi onu e-posta ve Mark Shores onun e-posta adresi internette onun hakkında tanıklık söyle ulaşmak için nasıl. com ve bu büyük adam benim, günlük dua ALLAH o benim yüzlerinde sonsuz bir gülümseme koymak için NİMETİNİ ve ailesini KORUNMASI DUR ve BUGÜN% 100 BORÇ ÜCRETSİZ duyuyorum ASLA olduğunu ......
 • Zenith Loan
 • Bir KREDİ ihtiyacınız var mı? Borç Konsolidasyon için, Ev Gelişmeler, Noel kredi Yeni Bir Ev, Yatırım Genişleme Amaçlar, Banka Teminat veya tatil için bile KREDİ, şimdi bize ulaşın:
  E-posta: zenithloanlimitedgmail .com
 • S-B-F LTD
 • Eger kisisel kredi ihtiyaciniz var mi?
  Tibbi kredi ihtiyaciniz var mi?
  Daha fazla bilgi için e-posta ile bana geri alirim Için: stone.b.f.ltdgmail .com
  Eger sirketler, isletmeler ve kuruluslar için proje finansmani ihtiyaci var mi?
  Eger tarimsal kalkinma kredisi ihtiyaciniz var mi?
  Eger bir is baslatmak için bir kredi gerekiyor mu?
  Eger faturalarinizi ödemek için bir kredi gerekiyor mu?
  Eger bir araba satin almam gerekiyor mu?
  Isinizi genisletir krediyi ihtiyaciniz var mi?
  Çiftlik ekipmanlari kredi gerekiyor mu?

  Cevabimiz evet e-posta ile bize bugün ise, stone.b.f.ltdgmail .com
  Biz düsük faiz oraniyla size kredi verebilir.

  Bizim ana hizmet için sirketler, isletmeler ve kuruluslar için uluslararasi proje finansmani saglanmasidir

  eglence, turizm, eglence ve insaat sektörlerinde önemli arazi gelistirme projeleri.

  Daha fazla bilgi için e-posta ile bana geri alirim Için: stone.b.f.ltdgmail .com
 • Ronald faris
 • İYİ GÜN MUTLU AY
  türkiye mrs Julysbeth duyuyorum, i .... onlar benim çocuk hastane faturalarını ödemek için bir kredi ile bana yardım, tüm şirket kazanmak güven ipotek denilen i bir kredi var olduğunu bilmek Tanrı bugün benim çocuğum olduğunu bunu istiyorum bugün de şirket bana verdiğin kredi, istediğiniz veya bu e-postanın bir kredi bugün yer teması gerekiyorsa ..... onlar bana yardımcı atlatmamı ve onlar da size yardımcı olacaktır tamam
      E-posta :: dporterwintrustmortgageoutlook .com
 • internetten para kazanma
 • Bilgilendirme için teşekkürler....
 • Ronald faris
 • Günaydın
               Eğer çok hakiki kredi arıyorsunuz?
  WinTrust Mortgage Şirketi krediler, selam için Başvuru
                    Biz, kredi borç veren sertifikalı
  işinizde mali yardım istiyor musunuz?
  Eğer rüya ev ve araba satın almak istiyorsun?
  Eğer bir iş başlatmak istiyor musunuz ve nerede başlamak bilmiyor musunuz?
  Eğer sürekli bankalar ve diğer mali kurumlar tarafından geri çevirdi mı?
  Biz% 3 uygun faiz oranı ise kredi vermek için daha fazla endişe? 24 saat içinde işleme. Biz 5.000 100.000.000 USD aralığında kredi vermek, E-posta: dporterwintrustmortgageoutlook .com

     Biz dinlemek için sabırsızlanıyoruz
  WIN GÜVEN MORTGAGE
 • Gioia Antonio Gioia
 • Eğer finansal ihtiyaçlarını çözmek için bir kredi arayışında mısınız? evet eğer mali yardıma ihtiyaç ve zor bankalar ve diğer kredi kuruluşlarından kredi temin etmek buluyor çeşitli vatandaşlara teminatsız krediler sunuyoruz olarak, şimdi burada da uygulanır

  E-posta: privatelanders12outlook .com

  http://privatelander.yolasite.com
 • Ronald faris
 • İYİ GÜN MUTLU AY
  türkiye mrs Julysbeth duyuyorum, i .... onlar Çocuğum hastane faturalarını ödemek için bir kredi ile bana yardım, tüm şirket kazanmak güven ipotek denilen i bir kredi var olduğunu bilmek Tanrı bugün Çocuğum olduğu bunu istiyorum bugün de şirket bana verdi krediyi istediğiniz veya bu e-posta bir kredi bugün yer teması gerekiyorsa ..... onlar bana yardımcı atlatmamı ve onlar da size tamam yardımcı olacak
      E-posta :: dporterwintrustmortgageoutlook .com
 • Ronald faris
 • İYİ GÜN MUTLU AY
  türkiye mrs Julysbeth duyuyorum, i .... onlar Çocuğum hastane faturalarını ödemek için bir kredi ile bana yardım, tüm şirket kazanmak güven ipotek denilen i bir kredi var olduğunu bilmek Tanrı bugün Çocuğum olduğu bunu istiyorum bugün de şirket bana verdi krediyi istediğiniz veya bu e-posta bir kredi bugün yer teması gerekiyorsa ..... onlar bana yardımcı atlatmamı ve onlar da size tamam yardımcı olacak
      E-posta :: dporterwintrustmortgageoutlook .com
 • Pala Sevtap
 • Eğer bir kredi acil ihtiyacı var mı? Eğer banka bir kredi veya finansal firma olan varsa reddedilir? Sen mali yardıma ihtiyacı? Eğer faturalarınızı ödemek ya da bir ev satın almak için kredi ihtiyacım var mı? Kendi iş istiyorum ve kredi yardıma ihtiyacınız? Eğer bir öğrenci kredi ihtiyacım var mı? % 3 düşük faiz oranı ile mali yardım için, bugün bize ulaşın.BUGÜN BİZE ULAŞIN.E-posta: happyloanlinkoutlook .com

  http://happyloanlink.yolasite.com/
 • Gioia Antonio Gioia
 • Bay / Bayan Merhaba
  Sonunda Kredi dosyaları başvurusunun reddedilmesi yoluyla çıkmazı bankalar, kırmak için mali zorluklar ile başa çıkmak için bireyler arasındaki nakit kredi ihtiyacı? Sana ihtiyacım miktarda bir kredi yapmak mümkün bireysel finans uzmanları ve hayatınızı kolaylaştırmak koşullar duyuyorum. Bunlar Mali size yardımcı olabilir hangi alanlardır

  ev borcu
  bireysel Krediler
  yatırım Kredileri
  Borç konsolidasyonu kredi
  kredi Edinme

  Biz çok nazik kredi ihtiyacı olan herhangi bir vücut için 1.000 € dan 100.000.000 € kredi sunuyoruz adresinden acil kredi için bugün bize bizim

  E-posta: privatelanders12outlook .com

  http://privatelander.yolasite.com
 • Ronald faris
 • Merhaba Bay / Bayan,
  Bunlardan çünkü ABD Bayan Jessica Ben bana rune var sahte kredi ile aldatmaca 6 kez kurbanları oldu birkaç yıl için para kredi arıyorum, ben girişimi intihar yaptım. Ben ödemek için borç ve faturaları vardı çünkü. Bunu ben artık yaşam duygusuna sahip benim için bitti sanıyordum.
  Ama neyse ki WIN GÜVEN Mortgage DAN Bay RONALD Faris birçok kişi tarafından yapılan tanıklık gördüm, bu yüzden benim borçlarını yerleşmek ve benim proje yürütmek için benim kredi elde etmek kendisiyle temas. Hayat yine gülümsedi basit ve çok kapsamlı bir gönül Kraliçe o WIN GÜVEN ipotek Bay RONALD Faris ile.
  Eğer finansman ihtiyacınız varsa; para kredi ya da bu adam bunu gerçekleştirmek için yardımcı ve mali size destek olacaktır herhangi proje.
  İletişim: dporterwintrustmortgageoutlook .com
  Teşekkür ederim
 • Ronald faris
 • Merhaba Bay / Bayan,
  Bunlardan çünkü İngiltere Bayan Jessica lopes Ben bana rune var sahte kredi ile aldatmaca 6 kez kurbanları oldu birkaç yıl için para kredi arıyorum, ben girişimi intihar yaptım. Ben ödemek için borç ve faturaları vardı çünkü. Bunu ben artık yaşam duygusuna sahip benim için bitti sanıyordum.
  Ama neyse ki WIN GÜVEN ipotek Bay RONALD Faris birçok kişi tarafından yapılan tanıklık gördüm, bu yüzden benim borçlarını yerleşmek ve benim proje yürütmek için benim kredi elde etmek kendisiyle temas. Hayat yine gülümsedi basit ve çok kapsamlı bir gönül Kraliçe o WIN GÜVEN ipotek Bay RONALD Faris ile.
  Eğer finansman ihtiyacınız varsa; para kredi ya da bu adam bunu gerçekleştirmek için yardımcı ve mali size destek olacaktır herhangi proje.
  İletişim: dporterwintrustmortgageoutlook .com
  Teşekkür ederim
 • Gerard Sanchez
 • Eğer bir kredi alma düşünüyor musunuz? Eğer ciddi kendi işini kurmak için acil kredi ihtiyacı vardır? Borçlu musunuz? Bu, arzu ulaşmak bireysel kredi, ticari krediler ve işletme kredileri ve tüm fazla bilgi için% 2 faiz ile kredi türleri e-posta yoluyla bize ulaşın vermek için bir fırsattır (gerardsanchezloangmail .com)
 • Sir Renberg
 • Sir Renberg

  Eğer bir kredi ihtiyacınız var mı? Eğer E-posta ile bize bugün Renberg Kredi Şirketine başvurun kredi ihtiyacınız varsa: renbergborcfirmgmail .com

  Web sitesi: http://renbergborcfirm.webs.com
 • carren ben
 • Eğer bir kredi ihtiyacınız var mı? Eğer bir iş erkek ya da kadın vardır ve işinizi artırmak için bir kredi ihtiyacım var ?? Eğer bir iş başlatmak için sermayeye ihtiyaç mı? senin kredi sorunları ne olursa olsun biz düşük ve uygun faiz oranı hem de bireyler ve şirketlere kredi teklif olarak, burada sizin yardımınıza geliyor.
  bugün kredi almak (carrenbenfirmoutlook .com veya carrenbenfirmgmail .com) bugün bize ulaşın.
 • Hlony Matsepe
 • Bay / Bayan Merhaba
  Sonunda Kredi dosyaları başvurusunun reddedilmesi yoluyla çıkmazı bankalar, kırmak için mali zorluklar ile başa çıkmak için bireyler arasındaki nakit kredi ihtiyacı? Sana ihtiyacım miktarda bir kredi yapmak mümkün bireysel finans uzmanları ve hayatınızı kolaylaştırmak koşullar duyuyorum. Bunlar Mali size yardımcı olabilir hangi alanlardır

  ev borcu
  bireysel Krediler
  yatırım Kredileri
  Borç konsolidasyonu kredi
  kredi Edinme

  Biz çok nazik kredi ihtiyacı olan herhangi bir vücut için 1.000 € dan 100.000.000 € kredi sunuyoruz adresinden acil kredi için bugün bize bizim

  E-posta: marketinghermesinvestmentoutlook .com
 • sonia tucker
 • Eğer bu yüzden şimdi şansı yakala boş bir şey var ya da herhangi bir amaçla işinizi veya desteklemek için acil bir kredi gerekiyor mu çünkü bugün bize birleşik devletlerde işçi olmak istiyorsun hiçbir işi varsa işe ihtiyacım yapmak ? Biz sertifikalı ve meşru ve uluslararası lisanslı kredi borç veren Biz% 3 uygun bir faiz oranı Firmalarının, şirketler ve bireyler için krediler sunuyoruz, bir kısa ya da uzun vadeli kredi olabilir ya da kötü kredi var olsa bile, biz işlemek zorundadır senin kredi en kısa sürede başvurunuzu alır almaz. Biz bağımsız bir finans kurumu vardır. Müşterilerimizin binlerce kredilerin çeşitli sağlanmasında yılda mükemmel bir üne kadar inşa etmişlerdir. Ya bir bütün vatandaşlar ve sivil vatandaşlar için, herhangi bir biz kolay kişisel krediler sunuyoruz vatandaşlar ve sivil vatandaşlara miktarı, ticari / işletme kredisi, araba kredisi, leasing / ekipman finansmanı, borç konsolidasyonu kredi, ev kredisi ve garantili kredi hizmetleri sunun iyi ya da kötü kredi geçmişi. Eğer varsa firmamız e-posta (walterparkerworldloansoutlook .com) bilgilerinizle bize e-posta gönderebilirsiniz gerekir.
 • Kate Lisa Loans
 • KATE LISA kredi çözüm hoş geldiniz

  E-posta: kate_solutionHOTMAIL .com
  Cep telefonu: +2347050251612
  İletişim: Bayan Kate Lisa

  Bir borca ihtiyacım var mı? Bir mali kriz içinde olan veya kendi iş başlatmak için paraya ihtiyacı? Kredi borcunu ya da faturalarınızı ödemek ya da güzel bir iş başlatmak için ihtiyacın var? Seni bir düşük kredi puanı ve yerel bankalardan sermaye kredi ve diğer mali kurumlar elde etmek zor buldun? İşte bizim kuruluştan bir kredi almak için şans. Biz bireyler için aşağıdaki amaçlar ve çok daha fazlası için krediler sunuyoruz. Kişisel kredi, iş genişletme, iş başlangıç, eğitim, borç konsolidasyonu, sabit para krediler. Düşük faiz oranı % 3 kredi veriyoruz. nasıl bir kredi için uygulamak daha fazla bilgi için bize bugün ve kredi teslimat hizmeti 24 saat render temin ederim. Mali senin atılım bizim arzu ki. daha fazla bilgi için e-posta yoluyla bize. E-posta: kate_solutionHOTMAIL .com
 • Kate Lisa Loans
 • Eğer bir kredi gerekiyor? evet, daha fazla bilgi için e-posta yoluyla bugün bize. E-posta: kate_solutionHOTMAIL .com
 • Michiel Hoogstrate
 • İYİ GÜN,
  Ben MR MICHIEL Hoogstrate, XLCATLIN KREDİ FİRMA CEO'su AM, Bizim yükümlülüğümüz yaşam talepleri karşılamak amacıyla, finansal istikrarı kazanmak için muhtaçlara yardım ve ciddi tarafından devrik, finansal crises.those olan Olanlar yardımcı oluyor onların bankalar gevşek umut aracılığıyla kadar bakma; Xlcatlinloanfirmgmail .com
  Bazı kere hepimiz yakışıklı bir maaş almak ya Çünkü bazı beklenmedik giderlerin işinde çok iyi yapıyorsun bile zaman çok acilen bazen fon ihtiyacı olarak incelenmiştir
  === Ev faturaları,
  === Düğün,
  === Hastalık veya
  === Araba onarım giderleri, bu yüzden gelip do
  nedeniyle finansman eksikliği kötü şans ya da hayal kırıklığı sert bir darbe yaşıyorsanız aracılığıyla güvenilir bir kredi şirketi gelip
  Xlcatlinloanfirmgmail .com
  MEVCUT KREDİLER
  1. Bireysel Krediler
  2. İşletme Kredileri
  3. Kombinasyon Kredi
  4. Ev Kredisi
  5. Öğrenci kredi e.t.c
  ÖZELLİKLER
  === Mega krediler kadar to $ 1,000,000,000.00
  === Kredilerin Mevcut $ 'a kadar 1,000,000.00 için
  === Hayır Garantör, yok Teminat mega kredi teklif DIŞINDA gerekli
  === 60 aya varan görev ile esnek ödeme seçenekleri
  === Sorunsuz başvuru süreci
  === Kolay dokümantasyon
  === Hızlı işlem ve disbursal, eğer ilgi bize aracılığı ile iletişim; Xlcatlinloanfirmgmail .com~~dobj
  Saygılarımızla
  XLCATLIN KREDİ FİRMA arasında C.E.O
  MICHIEL Hoogstrate.
 • Judge Smith
 • İyi günler.

  Hayatımda gerçekleşen bu büyük ifadesini saklayamam, bunu biliyorum ve bunun yanı sıra bir partaker olmak herkesi seveceksiniz. Ben MR duyuyorum. adıyla YARGIÇ SMITH, ben, Teksas Amerika Birleşik Devlet yaşıyor. Ben MR teşekkür etmek istiyorum. ailem hayat üzerine yaptığı iyilik için FRANCIS JOHNSON.

  Ben internet ve yeryüzünde böyle güzel borç hala burada olduğunu bilmiyordum. Ben beslenme ve kiralık para azalıyor gibi sadece bazı Aylar Geri, 100 $, 000, 00 bir kredi arayışında oldu. Ben 6800 $ Dolar kandırdı ve ben yine böyle iş kendimi dahil etmek değil karar verdi ama benim kredi firmaya bana tanıttı nedeniyle benim görünüm ve zımbırtı Arkadaşıma.

  Ve ben bugün olduğum ben artık herhangi bir kredi anlaşması ilgi değilim söyledim ama o hala o beni tavsiye edecek güzel bir borç olduğunu söyledi ve ben bir deneme yaptı ve ben şanslı en minnettarım, ben verildi MR tarafından yönetilen bu büyük Company (FRANCIS JOHNSON COPORATIVE kREDİ FİRMA) tarafından $ 100,000.00usd bir kredi miktarı,. FRANCIS JOHNSON bir gerçek veya yasal kredi kuruluşu veya finansal desteğe ihtiyacı varsa ve güvenilir ve ben aracılığıyla onunla temasa bildirecektir fonların zamanında geri ödeme kapasitesine sahip güvenilen olabilir: (CORPORATIVELOANCOMPANY @ GMAIL'DEN. COM) Ve internette dolandırıcılık arınmış olacaktır.

  MR tüm teşekkürler. FRANCIS JOHNSON Sen yoksulluktan beni ve ailemi kaldırmak biridir. Ben bu yapıyorum nedeni ben MR söz olmasıdır. Ben gerçekten benim kredi var ise, ben onun şirketi bildirmek ve onun şirket müşterileri getirecek FRANCIS JOHNSON yaptığı şirket. Aradığınız edilmiştir Kredi için (CORPORATIVELOANCOMPANYgmail .COM~~pobj) üzerinden ona başvurun.
 • Ronald faris
 • Merhaba Bay / Bayan,
  Bunların Çünkü Şili Bayan Jessica GOMEZ Ben bana rune var sahte kredi ile aldatmaca 6 kez kurbanları oldu birkaç yıl için para kredi arıyorum, ben girişimi intihar yaptım. Ben ödemek için borç ve faturaları vardı çünkü. Bunu ben artık yaşam duygusuna sahip benim için bitti sanıyordum.
  Ama neyse ki WIN GÜVEN Mortgage DAN Bay RONALD Faris birçok kişi tarafından yapılan tanıklık gördüm, bu yüzden benim borçlarını yerleşmek ve benim proje yürütmek için benim kredi elde etmek kendisiyle temas. Hayat yine gülümsedi basit ve çok kapsamlı bir gönül Kraliçe o WIN GÜVEN Mortgage DAN Bay RONALD Faris ile.
  Eğer finansman ihtiyacınız varsa; para kredi ya da bu adam bunu gerçekleştirmek için yardımcı ve mali size destek olacaktır herhangi proje.
  İletişim: dporterwintrustmortgageoutlook .com
  Teşekkür ederim
 • jacksonloanlender
 • Merhaba,
  Eğer borçlarını temizlemek için acil kredi gerekir ya da sen bankalar ve diğer mali kurumlar tarafından reddedilmiş? işinizi geliştirmek için bir sermaye kredi gerekiyor mu? Bir konsolidasyon kredi veya ipotek gerekiyor? hepimiz mali sorunlar geçmişte yapmak için buradayız olarak artık arayın.

  Bu mrbobwood kredi şirketidir. biz $ 100.000.000,00 dolar maksimum $ 5,000.00 dolardan% 2 .Amount aralığı uygun bir faiz oranı üzerinden ilgilenen kişilere krediler sunuyoruz.

  Maksimum güvenlik bizim önceliğimizdir olarak bizim krediler de sigortalıdır.
  YATIRIMCILAR DA İHTİYACIMIZ VAR.

  e-posta yoluyla bize ulaşın:
  mrbobwoodHOTMAIL .com

  Saygılarımla
  mrbobwood
  Bir ANLAMI SENİN DÜNYA VERMEK.
 • mrbobeood
 • Merhaba,
  bankalar kredi elde etmek için aşağı döner,
  benim şirket size yardımcı olmak için burada olduğu gibi bir kaygım yok.
  Bugün bir kredi için geçerlidir.
  % 2 faiz oranı, e-posta iletişim bağlantısı: waranfinancialservicegmail .com
  Saygılarımızla.
 • John Ahmed
 • Eğer Biz Meşru olan bir kredi ihtiyacım ve kredi borç veren garanti yapın. Biz mali yardım ile bir şirketiz. Biz kötü bir kredi var ya da para ihtiyacı iş yatırım, faturaları ödemek için mali yardım ihtiyacı olan bireyler, dışarı fonları kredi. Ben bir kredi E-posta yoluyla bize ulaşın Biz memnuniyet duyarız olarak sunmak için güvenilir yararlanıcı yardımda sizi bilgilendirmek için bu orta kullanmak istiyorum: russell.credit40gmail .com

  Rendered Hizmetler şunlardır

  * Borç Konsolidasyon
  * İşletme Kredileri
  * Bireysel Krediler.
  * Taşıt Kredileri
  * Kira ve Konut Kredileri

  Yıllık 3% bizim faiz oranı ile ilgilenen varsa yeniden yazmak. E-posta yoluyla bize ulaşın: russell.credit40gmail .com

  Lütfen dikkat: Tüm ilgili bireysel acil tepkisi ve Kredi almak için ayrıntılı bilgi için e-posta mesaj göndermeniz gerekir.

  Saygılarımla.
 • peter jade
 • Eğer İş veya Kişisel Kredi ihtiyacınız var mı?
  Biz yıllık% 3 faiz oranıyla herhangi bir birey ve şirketlere 100,000,000 TL'ye TL1000 gelen kredi vermek. Daha fazla bilgi için, E-posta adresi: secure.funds3gmail .com
 • Margaret Cartner
 • Ben Bayan Margaret Cartner özel kredi borç veren duyuyorum , biz % 2 oranında kredi vermek
  Eğer borcunu ödemek için bir kredi ihtiyacı var mı?
  Sen iş başlatmak için bir kredi ihtiyacım var ,
  faturaları ödemek için kredi ,
  Biz , herhangi bir miktarda bir kredi vermek şirketimizin e-posta yoluyla bize burada
  margaretcartnerloanservicesgmail .com

  Tanrı kutsasın
 • Pedro Pitirre
 • Merhaba,
  mali zorluklar karşısında? Eğer bir kredi ihtiyacı var mı? ya da yerel bankalar tarafından reddedilmiştir? Eğer herhangi bir nedenle bir kredi gerekiyor mu? Senin yardım nihayet burada Maurice Finans bütün hem istihdam edilenler ile işsizlerin, bireylerin ve şirketlerin kredi sunuyor, biz% 2 düşük faiz oranıyla kredi sunuyor. Ilgilenen borçlulara mauricefinanceHOTMAIL .com~~V ve onların kredileri bugün almak için e-posta yoluyla bize ulaşın vardır. Hizmetlerimiz yani (mauricefinanceHOTMAIL .com) bize ulaşın ve teklif finansal hizmetler zevk lütfen, hızlı ve güvenilir.
  E-posta: mauricefinanceHOTMAIL .com
  maurice Finans
 • Adsız
 • Eğer sizi tatmin edecek bir rahat kredi ihtiyacınız var mı? veya bir işletme kredisi arıyorsunuz? vb bireysel kredi, ev kredisi, araba kredisi, öğrenci kredi, borç konsolidasyonu kredi, teminatsız krediler, risk sermayesi, ABD'de bulunan ve ben 2 düşük ve uygun faiz oranı işletmeler ve bireyler için kredi, özel kredi borç veren duyuyorum, herkes ilgi ise% lütfen yardım için bana bugün @ (Jacksonwilliamloanfunds02HOTMAIL .com) başvurun.
 • Leonardo Sanchez
 • Merhaba, ben Bay Leonardo Sanchez, yaşam süresi fırsat kredi veren özel bir kredi borç veren duyuyorum. Eğer borçlarını temizlemek için acil kredi ihtiyacınız veya işinizi geliştirmek için bir sermaye kredi gerekiyor mu? Eğer bankalar ve diğer mali kurumlar tarafından reddedilmiş? Bir konsolidasyon kredi veya ipotek gerekiyor? Burada geçmişte tüm finansal sorunlar için çünkü artık bak. Biz kötü bir kredi var ya da para ihtiyacı% 2 oranında iş yatırım, faturaları ödemek için mali yardım ihtiyacı olan bireyler, para ödünç. Ben güvenilir ve yararlanıcı yardımda ve size bir kredi sunmak için istekli olacağını sizi bilgilendirmek için bu orta kullanmak istiyorum. Yani e-posta ile bize bugün: (Sanchezloanfirmgmail .com)
 • peter jade
 • Eğer bir kredi ihtiyacınız varsa benim e-posta adresinden bana ulaşın yapın: secure.funds3gmail .com
 • trabado villaspin
 • Merhaba, bir kredi alma düşünüyor musunuz? Eğer ciddi kendi işini kurmak için acil kredi ihtiyacı vardır? Borçlu musunuz? Bu arzu ulaşmak için bir şans, biz bireysel kredi, ticari krediler ve kurumsal kredi ve tüm fazla bilgi için% 2 faiz ile kredi türleri e-posta yoluyla bize ulaşın vermek (trabadovillaspingmail .com)
 • irene giron Fernandez
 • Eğer bu kadar çok banka tarafından geri çevirdi mı? işinizi kurmak için finansman ihtiyacınız var mı? Eğer size iş genişleme için finansman ihtiyacınız var mı? Ya da kişisel bir kredi gerekiyor? Kişisel iş kredisi veya yatırım yapmak isteyen kredi aralıkları, bizim faiz oranı% 2 @ çok uygun olduğu ve kredi işlemi de çok hızlı. Biz tüm finansal sıkıntılara geçmişte yapmaya hazırız. Eğer mali sorunlar çözüldü almak gerçekten hazırsanız, sonra başka arama ve bugün kredi için başvuruda @: (IRENEGIRONFERNANDEZgmail .COM)
 • Sadik Yasar
 • Biz mali yardim ile dinamik bir sirketiz.

  Biz kötü bir kredi var ya da para ihtiyaci

  is yatirim, faturalari ödemek için maddi

  destege ihtiyaci olan bireylere, disari para

  kredi. Sana bir kredi sunmak için memnuniyet

  duyariz biz güvenilir ve yararlanici

  yardimda sizi bilgilendirmek için bu orta

  kullanmak istiyorum. E-posta yoluyla bize

  ulasin: sadikmoneyorg @ gmail. com...

 • Ronald faris
 • Günaydın
               Eğer çok hakiki kredi arıyorsunuz?
  WinTrust Mortgage Şirketi krediler, selam için Başvuru
                    Biz, kredi borç veren sertifikalı
  işinizde mali yardım istiyor musunuz?
  Eğer rüya ev ve araba satın almak istiyorsun?
  Eğer bir iş başlatmak istiyor musunuz ve nerede başlamak bilmiyor musunuz?
  Eğer sürekli bankalar ve diğer mali kurumlar tarafından geri çevirdi mı?
  Biz% 3 uygun faiz oranı ise kredi vermek için daha fazla endişe? 24 saat içinde işleme. Biz 5.000 100.000.000 USD aralığında kredi vermek, E-posta: dporterwintrustmortgageoutlook .com

     Biz dinlemek için sabırsızlanıyoruz
  WIN GÜVEN MORTGAGE
 • Ronald faris
 • GÜVEN mali WIN HOŞGELDİNİZ
  Biz yıllık ama aylık bileşik başına sadece% 3 için uygun faiz oranı ile Bireysel Krediler ve İşletme Kredileri sağlamak. Biz, bizim fon kaynakları hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın, genişleme ve büyüme için ihtiyaçlarını karşılamak için yaratıcı çözümler yerli hem de uluslararası uzmanlaşmak çalışır bizim
  email :: dporterwintrustmortgageoutlook .com

  Biz dinlemek için sabırsızlanıyoruz
  WIN GÜVEN MORTGAGE
 • Elton Jane
 • Eğer bir işadamı ya da kadın mısınız? Eğer herhangi bir finansal karmaşa içinde veya kendi işini kurmak için paraya ihtiyacım var? Sen borçlarını ödemek için bir kredi ihtiyacım var? Eğer düşük kredi notu var ve bir kredi, bir bankanın sermaye / diğer yerel finans kurumu almak zordur yapmak? Biz% 2 düşük faiz oranıyla kredi vermek, herhangi bir nedenle bir kredi veya finansmana ihtiyaç, kredi sabit arkadaşı biri ile irtibata geçiniz; (eltonjaneloangmail .com)
 • Ronald faris
 • Merhaba, vb bir iş kredisi, kişisel kredi, ev kredisi, arıyorsunuz ..?
  Şu anda herhangi bir ilgi ile Kişisel ve İş Kredisi sunuyoruz
  bireysel
  1 ile 30 yıl arasında% 2 faiz oranıyla.
  Adı:
  Doğum tarihi :
  Cinsiyet:
  Medeni hal:
  Adres:
  Şehir:
  Ülke:
  Telefon:
  Kredi miktarı:
  Kredi Süre:
  Net aylık gelir.
  Bizimle iletişime geçin: dporterwintrustmort gageoutlook .com
 • Eva Ruiperez
 • Eğer bir kredi alma düşünüyor musunuz? Kendi işini kurmak için acil kredi ihtiyacı ciddi misin? Borçlu musunuz? Bu arzu ulaşmak için bir fırsattır, kişisel kredileri, işletme kredileri ve daha fazla bilgi için% 2 faiz ile kredi her türlü vermek e-posta yoluyla bizimle irtibata geçiniz (evaruiperezfinancegmail .com)
 • Ronald faris
 • WIN GÜVEN MORTGAGE
  E-POSTA ADRESİ - [dporterwintrustmortgageoutlook .com]
  MERKEZ ------ Southwell Park Road Camberley, Birleşik Krallık

  Eger Bir iş başlatmak Için Bir kredi ihtiyacım var mı? Alir
  kredi faturalarınızı ödemek Için? Şu anda biz sunuyoruz
  eğitim kredileri, işletme kredileri, ev kredileri, tarım kredileri,
  Eger GEREKİYORSA, Bireysel kredi, otomobil kredileri, vb
  , Kredi ilgi ifade biz böylece
  Boyutu Daha Fazla Bilgi gondermek.


  E-POSTA ADRESİ -[dporterwintrustmortgageoutlook .com
 • Jerry Benson
 • Ben iki çocuk ile şu anda evli bir adam ve ben Ağustos 2014 tarihine kadar bir mali durumda kalmış oldu ve ben finanse ve oğlum ilaç benim faturaları ödemek gerekiyordu. Ben özel ve kurumsal ama asla başarı ile hem de çeşitli kredi firmaların kredi arayan çalıştı ve çoğu banka benim kredi reddetti. Tanrı olurdu Ama ben bir arkadaşı tarafından özel bir kredi borç veren Sayın James adında Allah'ın bir kadınla tanıştı ve ben $ 350,000USD bir kredi toplamı var ve bugün bir iş sahibi ve benim çocuklar iyi yapıyorsun duyuyorum ... bu yüzden hızlı bir şekilde e-posta yoluyla onunla temasa kredi ihtiyacı olan birini tavsiye etmek istiyorum: (goodnewsloaninvestment001gmail .com) o ben Tanrı yapmış olduğu iyi şeyler için onu korusun olacağını dua yapıyorum bilmiyor benim hayat.
 • Loredana Beretta
 • Ben Loredana Beretta ilgileniyor nazik üzerinden e-posta bana ulaşın eğer acilen% 3 faiz oranı ile Uluslararası Ülkelerine kredilerin farklı tür işlemek özel bir kredi borç veren duyuyorum: loredana_beretta@aol.com

  Slogan: Sizin mutluluğunuz bizim memnuniyetidir

  Bizim sloganı ile canlı Biz Yardımcı Olabilirsiniz
 • Loredana Beretta
 • Ben Loredana Beretta ilgileniyor nazik üzerinden e-posta bana ulaşın eğer acilen% 3 faiz oranı ile Uluslararası Ülkelerine kredilerin farklı tür işlemek özel bir kredi borç veren duyuyorum: loredana_beretta@aol.com

  Slogan: Sizin mutluluğunuz bizim memnuniyetidir

  Bizim sloganı ile canlı Biz Yardımcı Olabilirsiniz
 • John Martin
 • Eğer acil bir kredi ihtiyacım var? Eğer aracılığıyla bizimle irtibata ilgilenen varsa Biz, İş Kredileri, Bireysel Krediler, Öğrenci Kredileri, Taşıt Kredileri E.t.c vermek: paulloanfundshelpHOTMAIL .com

  acil kredi için bugün bize ulaşın. Bizimle iletişime geçin: paulloanfundshelpHOTMAIL .com
 • Mr Benson
 • İyi günler,
  meşru bir kredi almak her zaman mali ihtiyaçları olan müşteriler için büyük bir sorun olmuştur. kredi ve teminat sorunu şey istemcilerin her zaman meşru bir borç veren bir kredi arayışında endişe edilmektedir yaptım vardır. Ama Bayan Benita 5,000 milyon 280 Hizmetlerimiz arasında değişen bir kredi için ayarlayabiliriz industry.We borç verme fark yaptı: -

  * Yatırımcılar Krediler ..........
  * Borç Konsolidasyon ...........
  * İkinci Mortgage
  * İşletme Kredileri ........
  * Bireysel Krediler ...............
  * Uluslararası Krediler

  Hiçbir sosyal güvenlik ve hiçbir kredi kontrolü,% 100. Tek yapmanız gereken istediğiniz Tam olarak ne bildirin ve biz kesinlikle rüya gerçek yapacaktır. MRS ARNA LISA.says "EVET" bankalar "HAYIR" demek. Son olarak, biz e-posta yoluyla bize ulaşın kredi satın alma hakkında daha fazla bilgi capital.For sınırsız olması için küçük ölçekli kredi firması, aracılar, küçük ölçekli finansal kurumlar fon: [homecredit02HOTMAIL .com] lütfen o bu ucuz teklife hemen yanıt verdi ,

  KREDİ BAŞVURU FORMU: GEREKLİ KİŞİSEL BİLGİLER

  İsim: ..............
  Adı: ........................
  İletişim Adresi: ....................
  Şehir / Posta Kodu: ....................
  Durum: ...................
  Ülke: ..................
  Tür: ............
  Doğum (yyyy-aa-gg) Tarihi: ...................
  Telefon: ....................
  Medeni Durum: ..................
  Meslek: ..................

  KREDİ BİLGİLERİ

  Bir kredi olarak gereken miktarda: ......................
  Kredinin Amacı: ........................
  Kredi Süre: .....................
  Aylık gelir: ............................
  önce sana Uygulamalı çevrimiçi kredi var (evet veya hayır)

  [Homecredit02HOTMAIL .com] NOT: E-posta ile bize ulaşın EMİN VE Bize Ulaşmak önce bir KREDİ CİDDİ OLMASI GEREKTİĞİNİ.

  dikkatle

  Yönetimi. Bayan Benita

  E-POSTA ÇALIŞIYOR
 • Carlos Juan Fernando
 • Merhaba, bir iş kredisi, kişisel kredi, ev kredisi, araba kredileri, öğrenci kredileri, borç konsolidasyonu kredileri, teminatsız krediler, girişim sermayesi vb arıyorsunuz .. Veya bir veya bir banka veya mali yapılandırma tarafından bir kredi reddetti Have Been Nedenleri daha. Ya kredi çözümleri! Bir papaz, bir özel borç veren,% 2, düşük ve uygun faiz oranı şirketler ve bireyler için kredi duyuyorum. Fırsatları 48 hours.we içinde transferi tutmak için kredi tartışmak e-posta @ tarafından anlaşılabilir şartları İletişim altında kredi vermek için bize ulaşın: (FERNANDOCARLOSJUANgmail .com)
 • Carlos Juan Fernando
 • Merhaba, bir iş kredisi, kişisel kredi, ev kredisi, araba kredileri, öğrenci kredileri, borç konsolidasyonu kredileri, teminatsız krediler, girişim sermayesi vb arıyorsunuz .. Veya bir veya bir banka veya mali yapılandırma tarafından bir kredi reddetti Have Been Nedenleri daha. Ya kredi çözümleri! Bir papaz, bir özel borç veren,% 2, düşük ve uygun faiz oranı şirketler ve bireyler için kredi duyuyorum. Fırsatları 48 hours.we içinde transferi tutmak için kredi tartışmak e-posta @ tarafından anlaşılabilir şartları İletişim altında kredi vermek için bize ulaşın: (FERNANDOCARLOSJUANgmail .com)
 • Sunny micheal
 • WIN GÜVEN MORTGAGE
  E-POSTA ADRESİ - [dporterwintrustmortgageoutlook .com]
  MERKEZ ------ Southwell Park Road Camberley, Birleşik Krallık
  -------------------------------------------------- ---
  GÜVEN İPOTEK WIN hoş geldiniz
  Biz dünyanın her yerinde bireylere krediler sunuyoruz.
  Bizim kredi teklif kötü kredi ile insanlar için kullanılabilir
  herhangi bir teminat koymadan kredi güvenceye alın.

  Biz aralığından kredi vermek
  1000 $ 'a 90.000.000 $. % 2 oranında bir faizle

  Biz bireylere kredi çeşitli tip sunuyoruz ---

  Bireysel krediler
  kredileri yeniden finanse
  Yatırımcı kredileri
  Oto Kredileri
  Borç konsolidasyonu kredileri
  İşletme Kredileri
  Uluslararası Krediler


  SAYGILARIMIZLA
  RONALD FARIS
  E-POSTA ADRESİ ----- [dporterwintrustmortgageoutlook .com]
  WIN GÜVEN MORTGAGE
1 2

您尚未登入,將以訪客身份留言。亦可以上方服務帳號登入留言

請輸入暱稱 ( 最多顯示 6 個中文字元 )

請輸入標題 ( 最多顯示 9 個中文字元 )

請輸入內容 ( 最多 140 個中文字元 )

請輸入左方認證碼:

看不懂,換張圖

請輸入驗證碼