Para Kazandığım Belli Siteleri Paylaşıyorum


Arkadaşlar Forum Sitelerine Üye Olup Verilen Sitelerden Üye Toplamak Yeterli. Vakit Kaybı da Değil. Kazanmaz Diye Bir Şey Yok. Biraz Emek Biraz Takip Etmek.


Yazdığım Siteler Gerçekten Kazandıran Siteler. Üye Topla, Anket Doldur, Reklam İzle Bu Kadar. Sonrası Geliyor. Clixsense 2. Sırada Olana Bende Önce Kim Uğraşacak Bekle Bekle Gelmez Diye Düşünmüştüm Fakat Anket Geliyor Reklam Gitgide Fazlalaşıyor Üyelerden de Kazanıyorsun. Çok Kazaçlı Bir Sistem Özellikle Tavsiye Ediyorum. Kazanmak İstiyorum Diyorsan Bu Sitelere Kayıt ol. Gerisi Geliyor. Aylık Kazancım Sadece Bu 7 Siteden Toplam 500-600 TL Buluyor. Qassa Sistemine 4 Ay Oldu Kayıt Olalı ve Toplam Kazancım 750 TL ve Direk Banka Hesabına Havale. Clixsense Aman Uğraşmaya Gerek Yok Dediğim Sistem. Öle Değilmiş. Referanslardan Reklamlardan Anketlerden Oyundan Sadece 5 Günde 8 usd Kazandım. 3 Ödeme Aldım Toplam Kazancım 2 ayda 90 usd. Napolyondan 1 Defa Kazandım 100 tl. Diğerlerine Yeni Başladım Paralarım Birikti Çok Yakında Onları da Çekeceğim.

http://wad.ojooo.com

https://www.paidverts.com

https://www.qassa.com.tr

http://www.clixsense.com/

http://www.warofclicks.com

http://www.tl.com.tr

http://www.trbux.net創作者介紹
創作者 PixPara 的頭像
PixPara

İnternetten Para Kazandıran Platformlar / PixPara

PixPara 發表在 痞客邦 留言(3) 人氣()


留言列表 (3)

發表留言
  • AnkaRa Bebesi
  • qassa.com.tr de davet ettiğim üyeler üyeliklerini doğruladılar fakat hala hesap beklemede diyor ne zaman Qoins hesabıma geçecek bilgi verirmisiniz?
  • Halil Çağlar
  • boyle sorun yaşamdım ama usulsuz kayıt olanların parası hesaba geçilmiyor
  • www.yazparakazan.com
  • Siteye herkes ücretsiz üye olup uzmanı olduğunuz bir konuda yazı yazarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

您尚未登入,將以訪客身份留言。亦可以上方服務帳號登入留言

請輸入暱稱 ( 最多顯示 6 個中文字元 )

請輸入標題 ( 最多顯示 9 個中文字元 )

請輸入內容 ( 最多 140 個中文字元 )

請輸入左方認證碼:

看不懂,換張圖

請輸入驗證碼