Bedava Kaliteli Blogger Teması Veren 13 Site

Blogger temaları her geçen gün daha kullanışlı arama motoru dostu olmaya başlamıştır,blogger tema tasarım işini kendine meslek edinen binlerce insan bulunmaktadır,tabi bu temaları ücretli olarak satmaları normaldir,bunun yanında hem ücretli hemde ücretsiz blogger temaları oldukça fazladır.

Blogger kullanıcılarına sunduğu temaları düzenlemek ve hatasız bir tema haline getirmek oldukça fazla zaman alacaktır.Ülkemizde henüz blogger teması tasarlayıp satan bir site bulamadım,genelde kopyalanan temalar üzerinde birkaç oynama yapılarak satışlar yapılmaktadır.

Kullanacağınız anahtar kelimeye uygun şık kullanıcı dostu SEO uyumu tamamlanmış

Blogger şablonu kullanmak istiyorsanız aşağıda kullana bileceğiniz 13 adet blogger tema sitesi bu ihtiyacınızı fazlaca karşılayacaktır,tek yapmanız gereken kriterlerinize uygun olan temayı seçmek ve ingilizce olan bu temayı Türkçeye çevirmektir.

Bu yüksek kaliteli blogger şablonlarının demoları bulunmaktadır,temaların demolarına bakarak işinize yarayacak temayı indirip sitenizi kurunuz.

Bu bedava blogger temaları içinden CSS kod yapısı olan ve JavaScript mümkünse hiç kullanılmamış SEO kalitesi iyi mobil dostu temaları seçerseniz fazla uğraşmadan yazılarınızı yayınlamaya başlarsınız.

Unutmayın site tasarımınız bitmeden yazılar yazmayın sık sık tema değiştiren siteler arama motorlarında spam olarak algılanır.Aynı zamanda blogger tarafından da ceza alırsınız.


1) Delux Şablonlar
http://www.deluxetemplates.net/
2) Blogger Şablonları Free
http://www.bloggertemplatesfree.com/


3) Blog Şablon 4 U
http://www.blogtemplate4u.com/

4) Yeni Blogger Temalar
http://www.newbloggerthemes.com/


5) Gooyaabi Şablonlar
http://www.gooyaabitemplates.com/


6) Şablon İzleyici
http://www.templatetrackers.com/


7) En İyi Blogger şablonları
http://www.bestbloggertemplates.net/


8) Netzspot.Blogspot
http://netzspot.blogspot.com/


9) Sora Şablonlar
http://www.soratemplates.com/


10) Benim Blogger Temalar
http://www.mybloggerthemes.com/


11) ThemeXpose
http://www.themexpose.com/


12) BThemez
http://www.bthemez.com/


13) BTemplates
http://www.btemplates.com/


    全站熱搜

    PixPara 發表在 痞客邦 留言(0) 人氣()